Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Sylwester 2015/16 z RMF FM
29 grudnia 2015, 16:01 , aktualizacja 16:05
Przed nami pożegnanie starego i przywitanie nowego, 2016 roku. Tym razem RMF FM zaprasza nas na Sylwestrową Moc Przebojów do Katowic, a tych którzy wolą kameralne imprezy na Domówkę do Jędrycha. Zapraszamy po szczegóły.RADIO
Domówka u Jędrycha

Sylwester w RMF FM, czyli Wielka Domówka u Jędrycha rozpocznie się o 21:00. Gospodarz imprezy i Jacek Tomkowicz zapraszają na szaloną imprezę do białego rana. Nie zabraknie konkursów dla słuchaczy, wspólnego odliczania z grupą Europe (utwór The Final Countdown) i najlepszej muzyki na Sylwestra. To wszystko na antenie RMF FM - domówki z całej Polski łączcie się!

Ponadto już od 18:00 Sylwestrową rozgrzewkę poprowadzi Darek Maciborek, który będzie towarzyszył słuchaczom podczas ostatnich przygotowań do sylwestrowej imprezy. W programie nie zabraknie też relacji z przygotowań do Sylwestrowej Mocy Przebojów w Telewizji Polsat.

Ostatnie wydanie Faktów w 2015 roku będzie o 20:00, serwisy powrócą w Nowy Rok o 6:00. Natomiast w noworoczny poranek słuchaczy przywita Joanna Meus.
W noworocznej ramówce nie zabraknie wyczekiwanego przez wszystkich słuchaczy finału Przeboju Roku 2015. Muzyczne podsumowanie mijającego roku poprowadzi Darek Maciborek od 15.00 do 20.00.

TELEWIZJA
Sylwestrowa Moc Przebojów z RMF FM i Telewizją Polsat
31 grudnia o 20:00 rusza największa plenerowa impreza sylwestrowa w Polsce! Na placu pod Spodkiem w Katowicach tysiące ludzi powita nowy 2016 rok w iście szalonej atmosferze. A to wszystko za sprawą największego karaoke na świecie i dzięki najjaśniejszym gwiazdom polskiej i zagranicznej estrady.

Czwartkowa noc zapowiada się bardzo gorąco. Na scenie w Katowicach podczas występów artystom towarzyszyć będą tancerze z grupy Volt w reżyserii Agustina Egurroli. Telewizyjne show poprowadzą gwiazdy Polsatu oraz dziennikarz RMF FM - Kamil Baleja. W czasie prawie sześciu godzin imprezy na gigantycznej multimedialnej scenie pojawią się m.in. Bednarek, Kayah, Bajm, Enej, Urszula, Grzegorz Hyży, Wilki, Golec uOrkiestra, Mesajah, Blue Cafe, Pectus i Stefano Terrazzino. Swoją 40-stkę będzie świętował zespół, który roztańczył świat, Królowie Disco - Boney M.

Koncert sylwestrowy ma być zwieńczeniem obchodów 150-lecia Katowic. Gospodarzami "Sylwestrowej Mocy Przebojów 2015" są Miasto Katowice i Telewizja Polsat. Patronami medialnymi jest jak zawsze Radio RMF FM.
"Sylwestrowa Moc Przebojów" z Katowic z największym karaoke świata – 31 grudnia, o godzinie 20:00 tylko w Telewizji Polsat.

Szampańskiej zabawy z RMF FM, TV Polsat oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzy Redakcja FAN FM.

Redakcja FAN FM, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz