Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Poznaliśmy Przebój Roku 2015
2 stycznia 2016, 19:07 , aktualizacja 19:36
Pierwszego dnia Nowego Roku tradycyjnie już poznaliśmy Przebój Roku RMF FM. Przed godziną 20-stą poznaliśmy odpowiedź na pytanie - czy Adele ponownie zajęła pierwsze miejsce?

W tym roku wyniki największego corocznego plebiscytu prezentował Darek Maciborek, który przywitał się ze słuchaczami tuż po godzinie 15:00, nastąpiła tzw. rozgrzewka przed odliczaniem do pierwszego miejsca.
Na antenie zaprezentowano pięć najlepszych numerów poprzedniego plebiscytu.
Odliczanie rozpoczęło się od miejsca 67, które zajęła Sarsa i jej najnowszy singlowi - Zapomnij mi.

Kolejne minuty programu to przede wszystkim prezentacja kolejnych numerów, zmierzając oczywiście w coraz wyższe sfery wyników, tym samym pojawiały się coraz bardziej przebojowe utwory. Nie obyło się także bez telefonów od słuchaczy, którzy oddawali głosy w plebiscycie na stronach internetowych stacji. Głosujący mogli liczyć na cenne nagrody m.in. tablety i płyty z najlepszą muzyką.
Darek Maciborek wykonywał również połączenia telefoniczne do polskich gwiazd, które zajęły wysokie miejsca w głosowaniu.

Przed godziną 20:00 nastąpił najgorętszy moment, kiedy to poznaliśmy najważniejsze przeboje 2015 roku, zdaniem słuchaczy RMF FM.
Miejsce 3: Kamil Bednarek - Euforia
Miejsce 2: Ellie Goulding - Love Me Like You Do
Przebój Roku 2015: Adele - Hello

Maciej Rybak, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz