Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Kraina Lodu Disneya - film z muzyką na żywo w TAURON Arenie Kraków
15 stycznia 2016, 08:33 , aktualizacja 20 stycznia 2016, 08:05
Widowisko jest wydarzeniem towarzyszącym Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie 2016. Organizatorami są Miasto Kraków i Krakowskie Biuro Festiwalowe, a partnerem Disney Music Group. Na to wydarzenie, jak i na Festiwal w maju, zaprasza RMF Classic.


Na pokaz w wysokiej rozdzielczości obrazu i światła w towarzystwie magicznej muzyki wykonanej przez Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej pod dyrekcją amerykańskiego dyrygenta Erika Ochsnera oraz Chór Polskiego Radia organizatorzy zapraszają do TAURON Areny Kraków 5 lutego 2016 roku o godz. 18.00.
Muzykom na scenie towarzyszyć będą członkowie wokalnej obsady filmu: Kasia Łaska, Magda Wasylik i Marcin Jajkiewicz, którzy wykonają przebojowe piosenki z filmu na żywo.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć piosenki skomponowane przez zdobywcę nagrody Tony Roberta Lopeza (The Book of Mormon, Avenue Q), oraz Kristen Anderson-Lopez (In Transit,Kubuś i przyjaciele), jak również muzykę autorstwa Christopha Becka (nagrodzona Oscarem krótkometrażówka Paperman). W krakowskiej hali wybrzmią uwielbiane zarówno przez najmłodszych, jak i tych nieco starszych bajkowe hity, m.in.: nagrodzona Oscarem Mam tę moc, Ulepimy dziś bałwana, Lód w lecie i Pierwszy raz jak sięga pamięć.

Bilety można nabyć za pośrednictwem portalu www.eventim.pl oraz w czterech punktach informacji miejskiej InfoKraków: przy ul. św. Jana 2, w Pawilonie Wyspiańskiego (pl. Wszystkich Świętych 2), w Sukiennicach (Rynek Główny 1/3) i w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (ul. Powiśle 11).Pełny program koncertów głównych 9.Festiwalu Muzyki Filmowej na stronach internetowych fanfm.strefa.pl oraz stronach fmf.fm

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, fmf.fm


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz