Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Programy z jajem - Wielkanoc 2016 w RMF FM
23 marca 2016, 18:13 , aktualizacja 18:51
Przepis na tegoroczną Wielkanoc w RMF FM to listy przebojów największych polskich gwiazd, radioturniej oraz wielki ranking polskich komedii stworzony przez słuchaczy RMF FM. Przed niedzielą nie braknie nostalgicznych chwil, a w pierwszy oraz drugi dzień Świąt dużej dawki humoru.

Wielki Piątek

Gwiazdy polskiej muzyki w składzie Kombii, Lady Pank oraz Edyta Bartosiewicz stworzą i przedstawią swoje bardzo osobiste listy przebojów i podzielą się refleksjami dotyczącymi ich ważnych życiowych wyborów.
Program, którego są współautorami poprowadzi Darek Maciborek. "Wszystko ma swój czas" już w Wielki Piątek od 18 do 22.

Wielka Sobota

W sobotni poranek od 6 do 10 w radioodbiornikach będzie można usłyszeć nowy porankowy duet - Roberta Karpowicza i jedną trzecią składu "Poliż Temat" Ewę Błachnio. Prowadzący także w niedzielę zapraszają od rana na program "Wstawaj, szkoda Świąt!"

W Wielką Sobotę od 15 na program "To co najważniejsze" zaprasza Krzysztof Urbaniak, razem z Otylią Jędrzejczak, Katarzyną Grochola, Alanem Anderszem, Przemysławem Marcem, opowie o życiowych zakrętach i niezapomnianych chwilach.

Wielkanocną ramówkę RMF FM stworzą słuchacze. To oni właśnie będą mieli duży wpływ na takie programy jak "Piosenki Waszego życia" oraz "Śmieszne bo polskie".
W programie "Piosenki Waszego życia" słuchacze i dziennikarze RMF FM opowiedzą o swoich bardzo osobistych historiach związanych ze słynnymi utworami. Kamil Baleja zaprasza w Wielką Sobotę od 20 do północy.

Wielkanoc

"Śmieszne bo polskie" to z kolei ranking najlepszych polskich komedii ułożony przez słuchaczy, wzbogacony związanymi z nimi anegdotami. W niedzielę od 10 do 15, po wielkanocnym śniadaniu Krzysztofa Urbaniak i Tomasz Olbratowski zadbają o uśmiech na twarzach.

Wielkanoc w RMF FM to także olbrzymia porcja muzyki dostarczana przez Marcina Jędrycha. Program "Wiosenna lista przebojów" w niedzielę od 15. Można powiedzieć, że w tym roku Święta rozpoczynają wiosnę, a ta pora roku przynosi odświeżenie także w świecie muzyki.

Od 20 do północy Joanna Meus i Jacek Tomkowicz zapraszają na "Program z jajem". Duża dawka dobrego humoru oraz zaskakujące sytuacje na antenie znane z programu "Imprezowy piątek" także w Lany Poniedziałek.

Poniedziałek wielkanocny

"Co ludzie powiedzą?" to niezwykły, świąteczny radioturniej prowadzony przez Roberta Karpowicza i Macieja Dowbora. W Lany Poniedziałek od 10 cztery gwiazdy: Natalia Siwiec, Michał Szpak, Cezary Pazura, Kasia Glinka odważą się wejść w krzyżowy ogień kontrowersyjnych pytań prowadzących. A od 15 do 20 Darek Maciborek zaprasza na program "Koncertowa wiosna z RMF FM", podczas którego do wygrania będą bilety na koncerty zagranicznych gwiazd.

Redakcja FAN FM, FAN FM

Przeczytaj również:
 • Muzyczna Wielkanoc w RMF FM (1 kwietnia 2015)
 • Wielkanoc z RMF FM (16 kwietnia 2014)
 • Wielkanoc z RMF FM (28 marca 2013)
 • Święta wielkanocne z RMF FM (20 kwietnia 2011)
 • Wielkanoc w RMF FM (31 marca 2010)
 • Wielkanocna pisanka RMF FM (30 marca 2010)
 • Życzenia na pisance RMF FM (6 kwietnia 2009)
 • Wielkanoc w RMF FM (4 kwietnia 2007)
 • Wielkanoc tylko z RMF FM (13 kwietnia 2006)
 • "Wielkanoc na wesoło" w RMF FM (24 marca 2005)


 •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz