Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Majówka 2016 w RMF FM
28 kwietnia 2016, 20:23 , aktualizacja 30 kwietnia 2016, 13:11
Pierwszy mecz Euro, podsłuchiwanie gwiazd w ich samochodach oraz owinięcie wieży ratuszowej w Krakowie biało-czerwoną flagą to atrakcje przygotowane na długi majowy weekend przez RMF FM. Będą także raporty z dróg.Niedziela, 1 maja

Już od 6.00 Wstawaj, szkoda dnia. Ewelina Pacyna, Przemysław Skowron, Tomasz Olbratowski i Mariusz Kałamaga wprowadzą Was w wyjątkowy majówkowy nastrój!

O czym plotkują Basia Kurdej Szatan, grupa Video, Ewelina Lisowska i Muniek Staszczyk za kółkiem i co śpiewają słuchacze RMF FM w czasie weekendowych podróży, podsłuchają Daniel Dyk i Jacek Tomkowicz. Cała Polska śpiewa w aucie z RMF FM - właśnie tak w niedzielne przedpołudnie rozpocznie się majówka w autach gwiazd i słuchaczy RMF FM.

Od 15.00 Krzysztof Urbaniak porozmawia z dziennikarzami sportowymi z innych krajów rozgrywając antenowy mecz RMF FM kontra europejskie stacje radiowe. Niezwykły pojedynek na kibiców, meczowe przyśpiewki i piłkarskie sekrety tylko w programie Radio Euro! Kibicować nam będą piłkarze i trenerzy z polskiej reprezentacji.

W pierwszy majowy wieczór Marcin Jędrych i Asia Meus zapraszają na Szaleństwo Majówkowej Nocy. Od 20.00 do północy zapraszają wszystkich na danceflor!

Poniedziałek, 2 maja

Polska na dzień dobry - poranny program, na który zaprasza Daniel Dyk. Przedstawione zostaną największe atrakcje naszego kraju z perspektywy legend i ciekawych oraz często zabawnych historii.

W poniedziałek 2 maja nie tylko Dzień Flagi, ale także organizowany przez radio RMF FM 4. Ogólnopolski Dzień Grilla! Kasia Wilk i Robert Karpowicz zapraszają spragnionych grillowania słuchaczy na łąkę pod Kopcem Kościuszki na smakowite karkówki, kiełbaski i inne pyszności. Dzień Grilla to nie tylko darmowe smakołyki, ale także pokazy kulinarne Ewy Wachowicz oraz konkursy i zabawy z nagrodami!

2 maja to przede wszystkim Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Po raz pierwszy w historii wieża ratuszowa w Krakowie w całości zostanie owinięta białoczerwoną flagą. Reporterzy Faktów RMF FM będą na bieżąco relacjonować przebieg tej akcji, w której udział weźmie grupa alpinistów. To oni przy dźwiękach polskiej muzyki zawieszą polską flagę na wszystkich ścianach wieży. Zużytych zostanie kilkaset metrów kwadratowych biało-czerwonego materiału.
Kulminacja nastąpi w samo południe, kiedy to mieszkańcy Krakowa oraz turyści zostaną zaproszeni na degustację okolicznościowego białoczerwonego tortu. Cukiernicy stworzą na nim ogromne serce z napisem „Kocham Polskę”. Przebieg eventu będzie można obserwować na www.rmf24.pl.

Darek Maciborek w programie To właśnie miłość ogłosi wyniki plebiscytu na najbardziej zwariowane piosenki o miłości i wyciągnie ze słuchaczy ich miłosne historie. Program już w poniedziałek od 15.00.

Od 20.00 Jacek Tomkowicz i Marcin Jędrych zaprezentują przełomowe wydarzenia w historii polskiej popkultury. Jak to się robi w Polsce... czyli krótka historia popkultury do północy na antenie RMF FM.

Wtorek, 3 maja

Od samego rana Przemysław Skowron, Mariusz Kałamaga i Ewelina Pacyna pozytywnie nastroją was do działania. Wstawaj, szkoda dnia już od 6.00.

Robert Karpowicz, grupa Poliż temat i dziennikarze RMF FM przedstawią śmieszne, nieznane i niewiarygodne anegdoty z historii Polski. Program Taka śmieszna historia startuje o 10.00.

Popołudnie to czas na największe światowe przeboje, wytypowane przez użytkowników portalu RMF ON. W programie The Best of RMF ON Darek Maciborek zaprezentuje najlepsze utwory wybrane w plebiscycie.

Wieczorem (od 20.00) na antenie RMF FM zadebiutuje Tok!Szok!, czyli Rozmowy niekontrolowane - nowe podsumowanie tygodnia w autorskim wykonaniu Kamila Balei, Tomasza Olbratowskiego i rozmawiających na żywo z dziennikarzami słuchaczy.

Bezpieczny weekend z RMF FM

Majówka to czas podróży wielu Polaków, okazja do krótkiego wypoczynku czy odwiedzenia rodziny w innej części kraju. W tym roku RMF FM będzie nadawało Traffici - serwisy dla kierowców. Reporterzy Faktów RMF FM będą raportowali z najważniejszych dróg Polski o utrudnieniach w ruchu. "Bezpieczny weekend z RMF FM" rusza w piątek (29 kwietnia) od 14.30.

Redakcja FAN FM, PR RMF, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz