Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Euro 2016 w RMF FM
12 czerwca 2016, 01:06 , aktualizacja 01:14
Od pierwszego do ostatniego dnia Euro 2016 codziennie na antenie RMF FM aż osiem wydań Mistrzowskich Faktów Sportowych. Dwa studia we Francji, sztab ludzi oraz specjalne raporty na stronach RMF24 - tak żółto-niebieska drużyna przygotowała się na Mistrzostwa.


Mistrzowskie Fakty Sportowe będą nadawane od poniedziałku do piątku o godzinach: 06:30, 08:30, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00, 22:00 i 23:00. Natomiast w weekendy o 08:00 i 09:00, reszta jak wyżej. Ponadto redakcja informacyjna przygotowała stałą pozycję w Faktach o godzinie 07:00. Wtedy będą przedstawione podsumowania meczów i innych najistotniejszych wydarzeń poprzedniego dnia.

Dwóch niezależnych ekspertów, realizator wozu transmisyjnego, wydawcy oraz redakcja sportowa to zespół, który odpowiada za obsługę Euro 2016. We Francji będą dwa studia, z których będą nadawane specjalne wydania Mistrzowskich Faktów Sportowych . Jedno - w siedzibie Reprezentacji Polski - miejscowości La Baule, a drugie - mobilne, na każdym stadionie gdzie będzie grać Polska.

Polska vs Irlandia Północna
12 czerwca wraz biało-czerwonymi do Nicei pojedzie Patryk Serwański, by relacjonować wszystko, co związane ze spotkaniem z Irlandią Północną! Równocześnie wprost z ojczyzny naszych niedzielnych rywali nadawać będzie korespondent RMF FM Bogdan Frymorgen.

Polska vs Niemcy
Cztery dni później Patryk Serwański uda się do Saint-Denis, gdzie nasza kadra zmierzy się na Stade de France z ekipą aktualnych mistrzów świata - reprezentacją Niemiec. Na miejscu wspomagać go będzie paryski korespondent Marek Gładysz. O meczowych nastrojach w stolicy Niemiec relacjonować będzie wysłannik do Berlina - Adam Górczewski.

Polska vs Ukraina
Ostatnim pojedynkiem biało-czerwonych w fazie grupowej Euro będzie zaplanowane na 21 czerwca starcie z Ukrainą. W ślad za podopiecznymi Adama Nawałki podąży do Marsylii Jan Kałucki. Na kolejnym etapie zmagań wysłannicy RMF FM dalej będą towarzyszyć kadrze biało-czerwonych.


Z kolei na portalu RMF24 znajdą się m.in. relacje na żywo ze wszystkich spotkań turnieju, wypowiedzi piłkarzy i trenerów oraz komentarze ekspertów. Na bieżąco aktualizowane będą tabele grup i terminarze spotkań. Nie zabraknie też dużej ilości multimediów prosto z Francji.


Redakcja FAN FM, FAN FM, rmf24.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz