Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Lato 2016 w RMF FM
26 czerwca 2016, 22:15 , aktualizacja 22:48
Stacja wysyła słuchaczy na wakacje – niespodziankę i zaprasza gwiazdy do miast, które wybiorą. Także tego lata RMF FM prezentuje m.in. nowe programy poświęcone wydarzeniom na świecie oraz zaprasza słuchaczy na Wyspy Kanaryjskie.

Podczas tegorocznych wakacji powracają w odświeżonej formule dwie wielkie akcje dla słuchaczy RMF FM: Koncert za jeden uśmiech, czyli seria 6 koncertów w polskich miastach największych popowych gwiazd oraz Wakacje - Niespodzianka - słuchacze wysyłają w szaloną podróż z RMF FM swoje rodziny, przyjaciół, znajomych i nieznajomych.

WSTAWAJ, SZKODA LATA!
Poniedziałek - piątek 6:00 - 9:30

W wakacje nie warto tracić czasu na leżenie w łóżku. Poranna ekipa Wstawaj, szkoda lata! pomogą obudzić się po wieczornym, letnim szaleństwie. Od rana dobry humor i ochłoda w upalne poranki gwarantowane!

LATO WSZĘDZIE
Poniedziałek - sobota 9:30 - 14:30

Niezależnie od tego jak bardzo dni będą gorące zawsze znajdzie się sposób na walkę z upałem. Czy to w pracy, w domu lub w samochodzie.

CZAS LETNI
Poniedziałek - piątek 14:30 - 19:30

Prowadzący ten program zapewnią cień w 40-stopniowy upał, lemoniadę oraz zaserwują najlepsze muzyczne dania. Wraz ze słuchaczami odwiedzą najlepsze polskie kurorty, wybiorą się na wycieczkę do lasu, nad morze, w góry i nad jezioro. Czas letni niech trwa wiecznie!

POPLISTA PLUS WAKACJE
Poniedziałek - piątek 19:30 - 0:00

Najlepsza muzyka pop, czyli aktualne notowania POPLISTY oraz spora dawka orzeźwienia w ciepłe, letnie wieczory.


Na antenie pojawią się nowe, wakacyjne pozycje:

ŚWIAT NA GŁOWIE (niedziela 14.30 - 19.30), w którym, w roli prowadzących program, zadebiutują zagraniczni korespondenci RMF FM. Na wesoło podsumują tematy jakie w tygodniu pojawiały się w codziennej prasie na całym świecie. Zdradzą z kogo i czego śmieją się Niemcy, Anglicy, Rosjanie, Włosi, Amerykanie czy Francuzi!

GWIAZDY NA LEŻAKU (niedziela 9.30 - 14.30) – współprowadzącym będzie znana i lubiana gwiazda! W każdym tygodniu za mikrofonem siądzie ktoś inny, a zadaniem słuchaczy będzie rzucanie gościowi coraz bardziej wymyślnych wyzwań.

WAKACYJNE GRANIE (sobota 14.30-19.30) – w tym programie słuchacze będą mogli usłyszeć największe hity najpopularniejszych stacji muzycznych RMF-onu od Słonecznych Przebojów i Classic Rock po RNB, Disco czy Love.

Wieczory weekendowe to w RMF FM Przebój Lata, a w nim piosenki nominowane do Przeboju Lata RMF FM oraz Piosenka moich wakacji, czyli ranking zgłaszanych przez słuchaczy utworów najsilniej kojarzących się im z wakacjami. Słuchacze jak co roku za dobre uzasadnienie wyboru swojego hitu lata będą mogli zdobyć bilety na super wakacje - na Wyspach Kanaryjskich!

W wakacje słuchacze usłyszą także po raz pierwszy:

Koncert zakręconych życzeń (codziennie po 13.30) – słuchacze wpisują zabawne, czasem złośliwe dedykacje swoim ex miłościom, szefom, pięknym dziewczynom spotkanym przypadkiem itd.
Nieostry dyżur Tomasza Olbratowskiego (codziennie o 10.30) - Tomek Olbratowski pomaga uporać się słuchaczom z problemami dnia wakacyjnego.

Ponadto przez całe lato, codziennie, dziennikarze RMF FM relacjonować będą ekstremalną wyprawę Andrzeja Bargiela, starającego się o odznaczenie Śnieżnej Pantery. Aby je zdobyć musi wejść na 5 szczytów byłego Związku Radzieckiego. W czasie wyprawy Andrzej Bargiel będzie bił 3 rekordy świata. Wyprawa rozpocznie się pod koniec czerwca i zostanie sfilmowana przez CANAL+DISCOVERY.

W wakacyjnej edycji Poplisty pojawi się m.in. Wakacyjna Tablica Ogłoszeń - interaktywna zabawa za pomocą, której słuchacze poszukiwać będą towarzystwa na wieczorny koncert , zaginionego psa lub po prostu przygody. Na interakcji oparte będą również zabawy ze słuchaczami w porannym paśmie Wstawaj szkoda lata, wykorzystujące aplikację RMF CONNECT, dzięki której każdy słuchacz będzie mógł zostać reporterem RMF FM.

Maciej Rybak, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz