Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Letnia ramówka RMF Classic 2016
26 czerwca 2016, 23:15 , aktualizacja 23:18
W RMF Classic dobre rady na lato, spotkania z podróżnikami oraz opowieść o Włoszech w interpretacji Piotra Adamczyka.Tego lata słuchacze stacji będą bawić się w szukanie skarbów. Nie chodzi tu jednak o złoty pociąg czy srebrne monety, a o skarby kultury – polskiej i światowej. To one będą bohaterami konkursu pod hasłem ZA SKARBY ŚWIATA (od poniedziałku do piątku po 11.00)

Wśród wielu pozycji przygotowanych specjalnie na wakacje,znajdą się między innymi:

SMAKI LATA - subiektywny przewodnik po najlepszych przepisach kulinarnych przygotowany przez Annę Starmach, jurorkę polskiej edycji MasterChefa

MODA NA LATO - poradnik znanej projektantki Doroty Wróblewskiej.

ZDROWE LATO – program cenionej dermatolog dr Ewy Chlebus.

Codziennie o godz. 18.00 słuchacze RMF Classic będą mogli posłuchać radowej adaptacji książki Macieja Brzozowskiego - WŁOSI. ŻYCIE TO TEATR. Tę pełną radości i humoru opowieść o mieszkańcach Italii czytać będzie znakomity aktor – Piotr Adamczyk.

Ciekawie zapowiadają się weekendowe pasma:
- w soboty gośćmi cyklu KOBIETY – RAKIETY będą panie, które wykazują się w życiu nadzwyczajną aktywnościąsportową (soboty po 10.00)
- w niedzielę w cyklu ŚWIATOWCY – spotkania z autorami książek podróżniczych i opowieści o kulisach ich powstania (niedziele po 10.00)

Oprócz tego w ramówce RMF Classic znajdą się programy przygotowane przez dziennikarzy stacji poświęcone książkom, designowi, technice, fotografii, przyrodzie oraz oczywiście muzyce.

Każdy wakacyjny wieczór to także PROGNOZA ASTRONOMICZNA, czyli zapowiedź tego, co nocą będzie można zaobserwować na letnim niebie.


Maciej Rybak, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz