Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Jesienna ramówka RMF FM od 1 września 2016 roku /aktualizacja/
30 sierpnia 2016, 08:31 , aktualizacja 31 sierpnia 2016, 16:25
10.000 tysięcy na dzień dobry oraz "Buntownik z wyboru" - Marek Piekarczyk, nowi prowadzący oraz dwie rozmowy dnia. 1 września startuje powakacyjna ramówka Radia RMF FM. Zespół Faktów RMF FM przygotował dla słuchaczy trzy rozmowy oraz nowy niedzielny cykl "Twoje Niesamowite Miejsce".

W paśmie porannym "Wstawaj, Szkoda Dnia" (w dni powszednie od 5.30 do 9), prowadzonym przez Kamila Baleję, Przemysława Skowrona i Mariusza Kałamagę, oprócz materiałów przygotowywanych przez dziennikarzy i korespondentów RMF FM i felietonów Tomasza Olbratowskiego pojawi się nowa zabawa "10.000 tysięcy na dzień dobry w RMF FM". Codziennie na antenie dziennikarze podają szczęśliwy numer PESEL, jeśli to będzie numer któregoś ze słuchaczy RMF FM zdobywa on 10 tysięcy zł.
Następnie program "Byle do piątku" (poniedziałek - piątek, 9-14) w tym sezonie poprowadzi Ewelina Pacyna.
Nowy duet prowadzących pojawi się w paśmie popołudniowym (od poniedziałku do piątku, 14-18). Na swój program zapraszają Robert Karpowicz i Jacek Tomkowicz.
Wieczory należeć będą do Darka Maciborka i programu "Poplista Plus" (poniedziałek-czwartek, 19-23). Nowością będzie piątkowy program "Poplista Impreza", który poprowadzą Darek Maciborek i Marcin Jędrych od 19 do 24.
Nowym prowadzącym jest Ryszard Starosta, od marca dziennikarz krakowskiej Radiofonii 100 i 5 FM, poprowadzi on w RMF FM pasmo nocne w dni powszednie.

W weekendowe poranki tradycyjnie program "Wolno wstać" (sobota-niedziela, 6-10) poprowadzi Daniel Dyk z Maciejem Dowborem.
W sobotnie popołudnia (od 15 do 19) RMF FM zaprasza na nowy program "Przebój za przebojem", w którym Joanna Meus i Marcin Jędrych przedstawią najpopularniejsze hity RMFonu; od kultowych numerów po gorące hity.
Na antenie RMF FM pojawi się kultowy rockman, wokalista słynnej grupy TSA - Marek Piekarczyk, który ukaże w swoim programie: "Buntownik z Wyboru" (niedziela, 15-17) zupełnie nieznane oblicze. Program prowadzony będzie przez kolejną nową prowadzącą - Aleksandrę Filipek.

Z Kopcem Kościuszki związana od 2012 roku. Zaczynała w ekipie eLO RMF, potem dołączyła do zespołu Radiofonii. Do RMF FM trafiła w wakacje 2016 roku. W nowej ramówce prowadzi również weekendowe pasmo nocne "Dobrze zagrane" (od 24 do 4).

FAKTY RMF FM
- "Poranna rozmowa w RMF FM Roberta Mazurka" (w dni powszednie po godzinie 8)

- "Popołudniowa rozmowa w RMF FM Marcina Zaborskiego" (w dni powszednie po godzinie 18)

- "Gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM" (w sobotę o 8.30).

Nowością w jesiennej ramówce jest program "Twoje Niesamowite Miejsce!".
Reporterzy Faktów RM FM opowiedzą i pokażą na www.rmf24.pl słuchaczom miejsca niedostępne dla zwykłych ludzi, w tym także te do tej pory kompletnie nieznane (niedziela od 10 do 14 w Faktach).

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF

Przeczytaj również:
  • Wakacyjna ramówka Radia RMF FM w 2015 roku (25 czerwca 2015)
  • RMF FM na wakacje 2014 (30 czerwca 2014)
  • Jesienna ramówka Radia RMF FM-aktualizacja (29 sierpnia 2013)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz