Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   "Warszawa jest trendy" 2016
1 września 2016, 17:26 , aktualizacja 17:30
W pierwszy weekend września miasto stołeczne Warszawa zaprasza na wydarzenia organizowane w całym mieście w ramach festiwalu "Warszawa jest trendy". W tym roku można będzie m.in. wziąć udział w grze plenerowej w ZOO, zwiedzić znane z historii i filmów miejsca oraz zakątki miasta, czy też obejrzeć specjalnie przygotowane filmy i sztuki teatralne.


Na Placu Defilad odbędą się trzy koncerty: 25 lat niepodległości Ukrainy, Super Warszawa i Dziecięca Warszawa. Warszawa jest trendy to również kolejna dobra okazja do sportu oraz żeby spędzić czas nad Wisłą – zjeść śniadanie w plenerze nad rzeką, a wieczorem wysłuchać koncertów w nadwiślańskich klubokawiarniach.

W tym roku organizatorzy szczególnie polecają następujące wydarzenia:
Koncert - 25 lat niepodległości Ukrainy - piątek, g. 19.00, Plac Defilad. Wystapią: Ania Wyszkoni, Kozak System, Onuka, Dakh Daughters.

Koncert - Super Warszawa - sobota, g. 18.00, Plac Deilad. Wystapią: James Arthur, Natalia Nykiel, Grzegorz Hyży, Natalia Szroeder.

Koncert - Dziecięca Warszawa - niedziela, g. 12.00, Plac Defilad. Wystąpią popularne i lubiane dziecięce zespoły oraz muzyczni bohaterowie. Wśród nich: DJ Miki, Majka Jeżowska, czy Centrum Uśmiechu.

Koncert - Chopin na Krakowskim Przedmieściu - sobota, od g. 15.00, Krakowskie Przedmieście przy Kolumnie Zygmunta oraz na dużej scenie na skwerze Hoovera.

Zwiedzać będzie można m.in. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji i oczyszczalnię ścieków Czajka oraz Narodowy Bank Polski i Centrum Pieniądza.
Organizatorzy zapraszają także na przejażdżkę zabytkowym tramwajem. To oryginalny i jedyny taki tramwaj w Polsce – odrestaurowany, wyposażony w pianino wagon ze stylowym drewnianym wnętrzem. Podczas przejażdżek można będzie pośpiewać warszawskie piosenki, dowiedzieć się ciekawostek o stolicy, pogłaskać warszawskiego pieska i zapoznać się z prawdziwą magią Warszawy.Patronat medialny nad wydarzeniami w ramach festiwalu "Warszawa jest trendy" objęły Radio RMF FM, RMF MAXXX oraz RMF Classic.

Pełny program znajdziecie na stronach warszawajesttrendy.um.warszawa.pl

Zobacz również jak przed rokiem Warszawa udowadniała, że jest trendy.
"Warszawa jest trendy" - edycja 2015

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, UM Warszawa


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz