Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   1 listopada na antenie RMF FM
28 października 2016, 08:45 , aktualizacja 19:21
Trzy wyjątkowe, okolicznościowe programy pojawią się na antenie RMF FM we Wszystkich Świętych.

Specjalne programy poprowadzą Krzysztof Urbaniak, Robert Karpowicz oraz Kamil Baleja.

- Światełko do gwiazd (od 10 do 15), prowadzi Krzysztof Urbaniak. W ramach akcji "Światełko do Nieba" zostaną zapalone znicze na grobach muzycznych idoli. Zapłoną między innymi na grobie Amy Winhouse i Freddiego Mercurego w Londynie, Grzegorza Ciechowskiego w Warszawie.

- Przerwany koncert (od 15 do 20), prowadzi Robert Karpowicz, który przypomni nieżyjących artystów wszech czasów, których muzyka nigdy nie umrze. Ten program to jedyny w swoimi rodzaju "koncert". Na jednej scenie staną: Gary Moore, David Bowie, Czesław Niemen, Bob Marley, Frank Sinatra i wszyscy Ci, których kochają słuchacze. "Przerwany Koncert" to nie tylko niezwykła muzyka, ale tez emocjonujące wspomnienia artystów i barwne obrazki z ich życia.

- Piosenki Waszego Życia (20-23), prowadzi Kamil Baleja. W programie pojawią się piosenki te kojarzące się z przyjaciółmi, którzy odeszli oraz z innymi kochanymi osobami. Kamil Baleja przygotował wyjątkowy wieczorny tok show, w którym słuchacze będą mogli podzielić się z innymi, wspomnieniami i piosenkami, które maja dla nich wyjątkowe znaczenie.

Dziennikarze i reporterzy Faktow RMF FM opowiedzą o miejscu najstarszego pochówku na terenach Polski - to jaskinia na terenie Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Znaleziono tam szczątki osoby pochowanej ponad 27 tysięcy lat. Reporterzy Faktów odwiedzą cmentarze nie tylko w Polsce. Będą w nekropoliach w Londynie, Moskwie i w Normandii, gdzie są mogiły polskich bohaterów wojennych. Zapalą znicze w imieniu słuchaczy na grobach generała Tadeusza Bora Komorowskiego, Józefa Hallera, czy żołnierzy walczących na frontach w Europie Zachodniej.
Dlaczego do tej pory nie stanął pomnik w Smoleńsku, w miejscu katastrofy sprzed 6 lat? Na to pytanie zespół Faktów poszuka odpowiedzi w Moskwie i w Warszawie.

Dzień Wszystkich Świętych to także czas wzmożonego ruchu na drogach. Specjalne raporty drogowe na antenie RMF FM 28, 31 października oraz 1 listopada. Szczegóły na www.fanfm.strefa.pl

Redakcja FAN FM, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz