Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Specjalny wieczór i noc wyborcza w RMF FM
4 listopada 2016, 21:26 , aktualizacja 21:51
Wieczorem oraz nocą z 8 na 9 listopada prezentowane będą specjalne wydania Faktów, które poprowadzą: Michał Zieliński, Grzegorz Jasiński - były korespondent RMF FM w USA oraz Magdalena Choma. Wieczór wyborczy będzie relacjonowany też na RMF24 i na Interii.Już we wtorek 8 listopada specjalny wieczór wyborczy razem z Kołem Naukowym Amerykanistyki UJ w Krakowie, Konsulatem Generalny Stanów Zjednoczonych w Krakowie oraz Fundacją Studentów i Absolwentów UJ "Bratniak". Specjalne wydania Faktów zaczną się już od 19.00. Potrwają do północy i poprowadzi je Michał Zieliński.

W czasie wieczoru studenci, eksperci oraz zaproszeni goście między innymi porozmawiają o programach kandydatów, omówią kampanię wyborczą a także przeprowadzą studencką debata zwolenników Donalda Trumpa i Hillary Clinton. Żółto-niebieski mikrofon będzie także obecny na wieczorze wyborczym w ambasadzie USA w Warszawie.

W nocy z 8 na 9 listopada prezentowane będą specjalne wydania serwisów które poprowadzą były korespondent RMF FM w USA Grzegorz Jasiński oraz Magdalena Choma. W USA na bieżąco relacje będzie przekazywał korespondent RMF Paweł Żuchowski.

Na RMF24 przygotowany będzie specjalny raport o wyborach w USA. Znajdą się tam także wideorelacje Pawła Żuchowskiego. Dodatkowo współpracować z RMF24 będzie wysłannik portalu Interia, Michał Michalak. Przez całą noc dziennikarze będą zbierali komentarze i opinie.

Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych w 2016 roku to jedno z najbardziej medialnych wydarzeń mijających lat. Z uwagi na brak wyraźnego faworyta, minimalne różnice w sondażach oraz różne afery związane z żoną byłego prezydenta USA - Hillary Clinton i miliarderem Donaldem Trumpem noc z 8 na 9 listopada będzie bardzo emocjonująca.
Maciej Rybak, PR RMF, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz