Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   I Ogólnopolskie śpiewanie biało-czerwonych przebojów - wielka akcja RMF FM
4 listopada 2016, 22:05 , aktualizacja 22:18
Już 11 listopada o 15.00 na Rynku w Krakowie zabrzmią najważniejsze biało-czerwone przeboje w wykonaniu słuchaczy RMF FM i polskich gwiazd! A wieczorem wyjątkowy talk show na święto niepodległości.RMF FM ponownie aktywnie uczestniczy w obchodach Święta Niepodległości. Tym razem organizując po raz pierwszy wspólne śpiewanie z gwiazdami największych polskich przebojów.

11 listopada na Rynku w Krakowie największe polskie przeboje będzie można zaśpiewać wspólnie z gwiazdami i innymi słuchaczami RMF FM. A także wziąć udział w 62. Lekcji Śpiewania "Radosna Niepodległości" organizowanej przez RMF FM i Kancelarię Prezydenta Miasta Krakowa.

Na przeboje, które towarzyszyły Polakom w ważnych momentach, prowokowały do działania i mówiły za nas wtedy, gdy już brakowało słów, można zagłosować na stronach RMF FM.

W RMF FM 11 listopada po 18.00 program Polska ma głos!, w którym politycy, gwiazdy, słuchacze i sam prowadzący - Darek Maciborek, powiedzą odważnie o tym, co nas drażni w rodakach, i za co kochamy Polskę.
Maciej Rybak, RMF FM, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz