Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF Classic zagra "Najlepszą muzykę na święta"
9 grudnia 2016, 16:13 , aktualizacja 16:22
W sobotę 10 grudnia, po raz piąty z rzędu w RMF Classic startuje akcja "Najpiękniejsza muzyka na Święta", podczas której stacja całkowicie zmienia repertuar i gra same bożonarodzeniowe przeboje.

Przez 24 godziny na dobę, aż do 26 grudnia, RMF Classic grać będzie wyłącznie świąteczne przeboje oraz muzykę, której klimat odpowiada nastrojowi tych wyjątkowych dni.
W repertuarze znajdą się dobrze znane gwiazdkowe hity, często w oryginalnych aranżacjach i zaskakujących interpretacjach.
Będą też nowości. Coraz częściej bowiem ambicją wielu artystów jest nagranie świątecznej piosenki.

Już w trakcie samych Świąt w RMF Classic zabrzmią także najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Dodatkowo słuchacze będą mogli głosować w plebiscycie na świąteczny przebój wszech czasów. Można go wybrać spośród 30 najpopularniejszych piosenek świątecznych – zarówno polskich jak zagranicznych. Głosowanie odbywać się będzie przez stronę www.rmfclassic.pl
Dla uczestników redakcja RMF Classic przygotowała atrakcyjne nagrody - mini wieże i przenośne odtwarzacze DVD. Wyniki plebiscytu oraz losowanie nagród na antenie RMF Classic w drugi dzień Świąt po godzinie 18:00.

Oficjalny start Plebiscytu będzie miał miejsce na antenie telewizyjnej, w programie "Dzień dobry TVN", w sobotę 10 grudnia. Oprócz dziennikarzy RMF Classic – Jadwigi Polus i Pawła Pawlika, gościem programu będzie także Kayah, której piosenka "Ding Dong!" jest jedną z plebiscytowych propozycji.
Zamknięcie Plebiscytu i ogłoszenie jego wyników odbędzie się także w "Dzień dobry TVN", w piątek 23 grudnia. Tym razem w towarzystwie Magdy Miśki – Jackowskiej pojawi się znakomity wokalista Rafał Brzozowski.

Gwiazdą tej edycji będzie znakomita brytyjska wokalistka o gruzińskich korzeniach – Katie Melua. W cyklu programów "Gwiazda na gwiazdkę" w RMF Classic usłyszeć będzie można ekskluzywny wywiad z artystką i muzykę z jej najnowszej płyty - "In Winter".

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz