Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   10. jubileuszowa Sylwestrowa Moc Przebojów w Katowicach
11 grudnia 2016, 10:11 , aktualizacja 10:27
Podczas tegorocznego sylwestra widzowie zgromadzeni przed sceną i przed telewizorami będą mieli okazję do zabawy z przebojami z lat 80-ych.

"Sylwestrowa Moc Przebojów" po raz drugi w historii zawita do Katowic. Wcześniej impreza odbywała się w Krakowie, Warszawie i Gdyni, ale to na placu Honorowym pod Spodkiem w samym centrum Katowic, rok temu bawiło się najlepiej ponad 100 tysięcy mieszkańców, a przed telewizorami "Sylwestrową Moc Przebojów" oglądało średnio 4,5 miliona widzów.

W tym roku sylwestrowy wieczór upłynie w rytmie największych hitów lat 80., z czasów gdy wielkim wydarzeniom w Polsce i na świecie towarzyszyła syntezatorowa muzyka taneczna. Polskie gwiazdy "Sylwestrowej Mocy Przebojów" oprócz własnych przebojów zagrają covery hitów, które królowały na listach przebojów w latach 80 na całym świecie.
Niezapomniany klimat tamtych lat przypomną również wielkie polskie przeboje "Chałupy welcome to" w wykonaniu Zbigniewa Wodeckiego, czy hity Beaty i Bajmu bez których nie mogła odbyć się wówczas żadna prywatka: "Co mi Panie dasz", "Józek nie daruję Ci tej nocy", czy "Nie ma wody na pustyni". Jednym z największych wykonawców tamtych lat był zespół Modern Talking, który sprzedał na świecie ponad 160 milionów płyt. Wokalista tego niezapomnianego duetu Thomas Anders i jego zespół, będą gośćmi specjalnymi katowickiego sylwestra. Z pewnością ze sceny popłyną niezapomniane przeboje zespołu: "You're My Heart, You're My Soul", "Cheri Cheri Lady" czy "Sexi, Sexi Lover".

Gospodarzami "Sylwestrowej Mocy Przebojów 2016" są Miasto Katowice i Telewizja Polsat, zaś organizatorem imprezy jest firma Music Company. Patronami medialnymi "Sylwestrowej Mocy Przebojów 2016" są Radio RMF FM i dziennik Fakt.

Radio RMF FM przygotowało konkurs dla słuchaczy. Prześlijcie filmik, zdjęcie lub nagranie i wygrajcie zaproszenia na szaloną sylwestrową zabawę dla siebie i max pięciu Twoich przyjaciół, na szalonym sylwestrze Polsatu w Katowicach. Radio funduje nocleg i szaloną zabawę na najlepszym sylwestrze w Polsce w gwiazdorskiej obsadzie. Dołączcie do zabawy już dziś. Szczegóły na www.rmf.fm

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, rmf.fm


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz