Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Sylwestrowo-noworoczny weekend w RMF FM
31 grudnia 2016, 16:39 , aktualizacja 18:30
Największy Sylwester w Europie to główny punkt sylwestrowej ramówki RMF FM. Marcin Jędrych i Jacek Tomkowicz będą wszędzie tam, gdzie bawią się słuchacze RMF FM.


W sobotę i niedzielę od rana sylwestrowo-noworoczne wydanie programu Wolno wstać! 31-ego grudnia Daniel Dyk podsumuje stary rok na wesoło oraz wstępnie przygotuje słuchaczy RMF FM na imprezę sylwestrową.

Od 10 przez 4 godziny Ewelina Pacyna i program Byle do... Sylwestra!, czyli wszystko co warto wiedzieć o sylwestrowej imprezie. A także podsumowanie najzabawniejszych wydarzeń mijającego roku i szampańska zabawa!

Po godzinie 14, Krzysztof Urbaniak i Moc Sylwestrowych Przebojów w RMF FM czyli Katowice w roli głównej. Reporterzy zrelacjonują, jak się robi najlepszą imprezę w Polsce, a Kamil Baleja, Robert Karpowicz i Maciek Dowbor porozmawiają z największymi polskimi gwiazdami, które wieczorem wystąpią na scenie!

Przebój za przebojem - rozgrzewka to trzygodzinny program, w którym Aleksandra Filipek i Ryszard Starosta dopilnują, by wszystko na sylwestrową imprezę było zapięte na ostatni guzik!

A o 20 startuje Największy Sylwester w Europie! Marcin Jędrych i Jacek Tomkowicz zapewniają, że połączą domówki z całej Polski z imprezami we Francji, Anglii, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech... Oraz gwarantują szampańską zabawę przy sylwestrowych hitach wszech czasów! Nie zabraknie ciętych ripost, imprezowego nastroju i wspólnego odliczania do 2017 roku!

Poranek 1-ego stycznia to sylwestrowo-noworoczne Wolno wstać. Od 6 w RMF FM Joanna Meus zaprasza na najcichszy poranek roku!

Od 10 Daniel Dyk zaprezentuje Przepis na Nowy Rok. W programie eksperci i słuchacze RMF FM wypowiedzą się jaki widzą 2017 rok. Przebój Roku - wielki finał - po 15 Krzysztof Urbaniak zaprezentuje 50 najgorętszych utworów mijającego roku!

A po 20, gdy poznamy już przebój roku RMF FM, Aleksandra Filipek i Ryszard Starosta zaproszą na program Dobrze zagrane. Impreza sylwestrowa rozpoczyna okres karnawału, więc zabawa przy największych przebojach jest wskazana, nawet w niedzielny wieczór.


Maciej Rybak, RMF FM, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz