Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM zaprasza słuchaczy na Międzygalaktyczne urodziny
12 stycznia 2017, 07:44
15 stycznia, w dzień urodzin Stacji, Marcin Jędrych i Jacek Tomkowicz zapraszają na finał międzygalaktycznej imprezy urodzinowej RMF FM. Specjalny program na antenie od 15.00 do 20.00.

Słuchacze zamieszczają na oryginalne życzenia w najróżniejszych postaciach a autorzy najbardziej zwariowanych życzeń wygrywają cenne nagrody oprócz słuchaczy na urodzinowej zabawie szaleją też gwiazdy: Andrzej Bargiel (zaszalał i zaliczył urodzinowy międzygalaktyczny zjazd na nartach), Rafał Sonik (obiecał, że z okazji urodzin RMF FM wygra Dakar), hokeiści z klubu Unia Oświęcim na czele z Darkiem Maciborkiem zrobili zespołową stójkę na lodzie, Natalia Szroeder (nagrała specjalną urodzinową wersję swojego przeboju), Jula (zrobiła sobie makijaż w barwach stacji), Margaret (na urodziny RMF FM zaszalała i zaczęła całować przypadkowych przechodniów na ulicy w Barcelonie), Jerzy Dudek (wykonał Dudek dance), Rafał Brzozowski (przefarbował się na żółto i ucharakteryzował na Donalda Trumpa), Kombi (skomponował hymn dla RMF FM), zespół Feel (zaśpiewał najdłuższą, bo trwającą 24 godz. wersję piosenki 100 lat), ponadto życzenia dla RMF FM przesłali też Stefano Terrazzino, DJ Groomee, Mateusz Ziółko Red Lips, Mariusz Czerkawski, Lamberry, Kamil Bednarek, Andrzej Mleczko i wciąż napływają kolejne.

Na radiowym, urodzinowym fanpejdżu "Międzygalaktycznych Urodzin RMF FM" od minionej sobota trwa impreza pod hasłem "Zaszalej na 27 urodziny RMF FM".

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF

Przeczytaj również:
  • RMF FM obchodzi 25.urodziny i oddaje antenę słuchaczom (14 stycznia 2015)
  • RMF MAXXX: Ibiza Most Wanted! (19 maja 2009)
  • RMF FM ma osiemnaście lat! (15 stycznia 2008)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz