Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Twoje Miasto w Faktach RMF FM - fotoreportaż z realizacji programu w Uniejowie
13 czerwca 2017, 18:50 , aktualizacja 18:59
W sobotę 10 czerwca na trasie Twojego Miasta w Faktach RMF FM znalazł się Uniejów – miasto w województwie Łódzkim w zasadzie położone na granicy województw Wielkopolskiego i Łódzkiego. Leżące w połowie drogi na trasie Poznań-Warszawa.

Atrakcji dla przyjezdnych nie brakuje. Znajduje się tu Zamek z XIV wieku ufundowany przez Biskupa Gnieźnieńskiego Jarosława Bogorię założyciela Uniejowa. Naprzeciwko zamku jest kompleks Termy Uniejów gdzie znajduje się baseny rekreacyjne i lecznicze. Woda geotermalna osiąga temperaturę 68 stopni także zimą gdy wokoło mróz i śniegi można się kąpać na zewnątrz obiektu. A ponadto służy do ogrzewania bloków. Natomiast po drugiej stronie Zamku i Term znajduje się zagroda Młynarska otoczona malowniczo położonymi wiatrakami. Natomiast dwa kilometry dalej w miejscowości Spycimierz co roku układane są dywany kwitowe w trakcie święta Bożego Ciała.

O tych wszystkich atrakcjach opowiadała w sobotnich Fatach RMF FM reporterka Agnieszka Wyderka. Nad realizacją audycji czuwał Inżynier Wozu Michał Dukaczewski.

Natomiast atrakcje w postaci balonów, waty, kawy i herbaty oraz przylepnych tatuaży z logo RMF dla przybyłych gości przygotowała jak zwykle niezawodna ekipa pod dowództwem pana Marka.

Twoje Miasto w Faktach RMF FM
Twoje Miasto w Faktach RMF FM
Twoje Miasto w Faktach RMF FM
Twoje Miasto w Faktach RMF FM
Twoje Miasto w Faktach RMF FM
Twoje Miasto w Faktach RMF FM

Maciej Borowski, FAN FM
Zdjęcia: Maciej Borowski


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz