Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Szalone lato z RMF FM!
24 czerwca 2017, 17:09 , aktualizacja 3 lipca 2017, 20:27
Słoneczny patrol RMF FM, gra o wielkie pieniądze oraz ratowanie wakacji Słuchaczy. A także duża dawka humoru, odkrywanie najpiękniejszych miejsc Polski i muzyka najlepsza pod Słońcem! Tak przedstawiają się wakacyjne propozycje przygotowane przez szaloną ekipę RMF FM na lato 2017.

Gwiazdy i tysiące rozśpiewanych słuchaczy RMF FM w szalonej wakacyjnej akcji - to właśnie Słoneczny patrol RMF FM. Podczas koncertów zorganizowanych w polskich miastach od morza aż po góry wystąpią takie gwiazdy jak Margaret, Enej czy Ewa Farna. W każdy wakacyjny poniedziałek żółto-niebieski konwój będzie rozdawał za darmo mnóstwo lodów, a także koszulki dla uczestników karaoke.

Wakacyjne problemy Polaków będą rozwiązywane przez szaloną ekipę RMF FM codziennie na antenie w ramach akcji RMF ratuje wakacje. Słuchacze mogą opisać swoje letnie rozterki w specjalnym formularzu na wakacyjnych podstronach rmf.fm.

Pieniądze na wyjazd do ciepłych krajów zawsze się przydadzą. Słoneczna Loteria RMF FM - wakacyjna zabawa, w której przez całe lato w RMF FM można wygrać pół miliona złotych!

Wakacyjna ramówka RMF FM to sprawdzony układ programów z poprzednich wakacji. Nie zabraknie w nich wielu pozycji programowych, niektóre z nich to na przykład Janusz i Grażynka, Kącik poezji niepoważnej z panem Leszkiem czy nocne Opowieści o duchach.

Poniedziałek - piątek:
05:30 Wstawaj, szkoda lata
09:30 Lato wszędzie
14:30 Czas letni
19:00 POPlista plus wakacje
00:00 Dobra nocka


Sobota:
06:00 Wstawaj, szkoda lata
09:30 Lato wszędzie
14:30 Słoneczne przeboje
19:00 Przebój lata
00:00 Dobra nocka


Niedziela:
06:00 Wstawaj, szkoda lata
09:30 Lato wszędzie
14:30 Gwiazdy na leżaku
19:00 Przebój lata
00:00 Dobra nocka


Do szalonej ekipy RMF FM dołączyły także nowe głosy. Są to Karol Modzelewski, Mateusz Opyrchał i Dawid Wajda.
Bajeczna Polska to specjalna podstrona na rmf.fm, na której zebrane zostały wszystkie najciekawsze atrakcje turystyczne w Polsce. Baza popularnych miejsc zawiera także propozycje tras, aby zwiedzić jak najwięcej atrakcji i zabytków.


Maciej Rybak, RMF FM, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz