Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Rekord Guinnessa z RMF FM2
19 sierpnia 2017, 16:05
Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn rozpoczynają się w sierpniu i mają miejsce w Polsce. To powód, dla którego Słuchacze RMF FM będą próbowali pobić rekord Guinnessa w jednoczesnym odbijaniu piłki do siatkówki.

Wielka akcja RMF FM w Krakowie!

Na Rynku Głównym w czwartek, 24 sierpnia, o godzinie 12:00 będzie miała miejsce próba pobicia rekordu Guinnessa w jednoczesnym odbijaniu piłki do siatkówki. Dotychczasowy, oficjalny rekord został ustanowiony przez 299 osób.

Dla pierwszych 2000 uczestników stacja rozda koszulki i piłki MIKASA w barwach RMF FM. Zgodnie z wymogami postawionymi przez Guinness World Records® w Londynie, każdy uczestnik musi utrzymywać piłkę w powietrzu przez co najmniej 10 sekund. Szczegóły dotyczące zasad akcji oraz konkurs z nią związany znajdują się tutaj.

W biciu rekordu RMF FM pomogą sławni ludzie sportu oraz muzyki:

- Paweł Papke: wybitny polski siatkarz, wielokrotny reprezentant Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Od 2015 do 2016 prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

- Waldemar Wspaniały - polski siatkarz, reprezentant Polski, trener.

- Antek Smykiewicz - wokalista.

- Piotr Kupicha z zespołu Feel.

- Adrianna Palka - trenerka fitness.

Z kolei na specjalnej podstronie rmf24.pl można znaleźć najważniejsze informacje w raporcie dotyczącym Eurovolley – Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn.
Maciej Rybak, RMF FM, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz