Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Jesienna ramówka RMF Classic od 4 września 2017 roku
1 września 2017, 08:59 , aktualizacja 09:24
Autor muzyki do ponad 500 filmów i legenda branży kompozytorskiej – Ennio Morricone, będzie bohaterem specjalnego programu w RMF Classic oraz nowy program edukacyjny dla dzieci "Jak wytresować smyka". A także konkurs poświęcony roli radia, w którym do wygrania weekend w Krakowie, wraz ze zwiedzaniem siedziby RMF Classic i spotkanie z dziennikarzami stacji.


Z okazji jedynego koncertu w Polsce Ennio Morricone, w 2017 roku, który odbędzie się 14 października zabrzmią najpiękniejsze tematy filmowe kultowego włoskiego muzyka. Nie zabraknie fascynujących faktów z jego artystycznej biografii, ani ekskluzywnego wywiadu, którego król muzyki filmowej udzielił RMF Classic. Na antenie rozdanych zostanie ponad 100 biletów na ten koncert.

Słuchacze będą mieli także niepowtarzalną okazję odwiedzenia nas w studio w Krakowie. "Tu się nadaje!" - to konkurs poświęcony roli radia w życiu codziennym, a także w filmie, sztuce i muzyce.
Nagrodą będzie weekendowy pobyt w Krakowie oraz zaproszenie do studia RMF Classic. W trakcie jednego z weekendów, pod koniec września, 20 laureatów konkursu będzie mogło poznać radio "od kuchni" i spotkać się z dziennikarzami stacji.

W niedzielne poranki RMF Classic zaprasza na  program "Jak wytresować smyka?" dedykowany rodzicom i dzieciom. Razem z ekspertami, dziennikarze RMF Classic, będą doradzać, jak wprowadzać dzieci z świat muzyki, teatru, filmu i literatury oraz  polecać najciekawszej propozycje kulturalne dla najmłodszych w całej Polsce. Nie zabraknie edukacyjnych konkursów dla dzieci.

Od poniedziałku do piątku wracają popołudnia poświęcone literaturze, designowi, stylowi życia, fotografii i sztuce filmowej. Nie zabraknie również felietonów Stanisława Janickiego – znawcy sztuki filmowej i historii X-tej Muzy.

Do muzycznej oferty stacji po przerwie wracają: Lista Przebojów Muzyki Filmowej, Wieczór Nowości Muzycznych, Operowa Niedziela i Muzyka Spod Igły – dla fanów płyt winylowych.
Nowa ramówka w RMF Classic startuje 4 września.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz