Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Jesienna ramówka RMF FM od 4 września 2017 roku
1 września 2017, 09:23 , aktualizacja 09:25
RMF FM wprowadza odmienione pasma weekendowe w jesiennej ramówce. Na antenie Stacji pojawią się nowi prowadzący Paweł Jawor i Mateusz Opyrchał, a Maciej Dowbor zastąpi Huberta Urbańskiego podczas finałów Loterii RMF FM - Szczęśliwa 13-tka.


Weekendy w RMF FM

Nowy program "Lepiej być nie może" (sobota-niedziela od 10 do 15), który poprowadzą Ola Filipek i Paweł Jawor.
W soboty od 15 do 17 antena należy do Ewy Farny, która zaprasza na swój autorski program "To Lubię", a w niedzielę o tej samej porze Marek Piekarczyk, poprowadzi swego "Buntownika z wyboru" w towarzystwie Krzysztofa Urbaniaka.
O 17.00 w weekendy pojawi się kolejna nowość: "Wolne żarty", czyli show radiowy, w którym Karol Modzelewski, jeden z najlepszych polskich stand- uperów i Krzysztof Urbaniak przedstawią najważniejsze wydarzenia tygodnia w krzywym zwierciadle.
Na największą imprezę w Polsce, czyli "Imprezowy weekend" po 20 zapraszać będą Marcin Jędrych i Mateusz Opyrchal.

Dni powszednie w RMF FM

Pasmo "Wstawaj szkoda dnia" (5.30-9.00) poprowadzi tercet Mariusz Kalamaga, Tomasz Olbratowski, Przemysław Skowron.
Gospodynią południowego "Byle do piątku" (9-14) będzie Ewelina Pacyna, a od 14 do 18 "Lepszą połową dnia" zajmą się: Robert Karpowicz i Jacek Tomkowicz.
Wieczory w RMF FM to tradycyjnie - "POPlista" Darka Maciborka (od 19) oraz "Wszystko w temacie" (od 23) poprowadzą na zmianę Daniel Dyk i Krzysztof Urbaniak,a nocny program "Dobra Nocka" (od 1) Michał Adamski/Ola Filipek/Paweł Jawor).

Od poniedziałku, 4 września na antenę wracają także rozmowy publicystyczne. Rano Robert Mazurek, popołudniu Marcin Zaborski, a w soboty Krzysztof Ziemiec.

Od września, bardzo popularna w RMF FM "Szczęśliwa 13-tka" będzie miała nowego mistrza ceremonii! Pieniądze z sejfów będzie od teraz wręczał Maciej Dowbor. W poprzednich edycjach już dwudziestu słuchaczy wygrało nagrodę główną, czyli 400.000 zł lub 500.000 zł! Teraz także codziennie będzie do wygrania nawet pół miliona złotych!
Do porannego programu "Wstawaj, szkoda dnia", wraca zabawa "Twój Szczęśliwy PESEL w RMF FM". Codziennie od poniedziałku do piątku tuż po porannej rozmowie Roberta Mazurka, można w niej wygrać 10 tysięcy złotych.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz