Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   "Tu się nadaje" - radiowy konkurs o... radiu
3 września 2017, 10:57 , aktualizacja 11:13
RMF Classic zaprasza do nowej zabawy, w której dziennikarze tej Stacji będą opowiadać o początkach radia, o zjawisku, które pod koniec XIX wieku było dość niezwykłe, a w latach dwudziestych XX wieku trafiło pod strzechy i stało się stałym bywalcem w domach milionów ludzi. Nagrodą w konkursie jest weekendowy pobyt w Krakowie oraz wizyta w studiu RMF Classic i spotkanie z dziennikarzami tej stacji.


Będą wspomnienia z najważniejszych wydarzeń z radiowej historii, a także o ludziach, najważniejszych radiowych pionierach i twórcach. Będzie też o tym, jak radio wzbogaciło różne dziedziny życia oraz o tym jak dziennikarze RMF Classic - na co dzień - robią NASZE Radio, czyli Radio "od kuchni".

Codziennie od poniedziałku do piątku, między 10:00 a 13:30, prowadzący program zapyta o film, w którym radio zagrało bardzo ważną rolę. Trzeba podać tytuł filmu, a dodatkowo napisać krótki tekst (do 1000 znaków) na temat: "za co kochasz radio?" lub opisać swoją przygodę związaną z radiem.
Finał telefoniczny z udziałem autora najciekawszego wpisu około godziny 13:30.
Odpowiedzi w konkursie należy wysyłać wyłącznie za pośrednictwem konkursowej formatki, którą znajdziecie na stronach internetowych RMF Classic.

Zwycięzca konkursu otrzymuje w nagrodę. Jest nią weekendowy pobyt dla dwóch osób w Krakowie (dwa noclegi w dniach 22-23 i 23-24 września w hotelu Mercure przy ulicy Pawiej). Finaliści wraz z osobami towarzyszącymi 23 września odwiedzą także studio RMF Classic, a dziennikarze stacji zaproszą ich na wspólną kolację.

Pełna oferta programowa RMF Classic na jesień 2017 roku.

Przez kilka lat czytelnicy FAN FM mieli okazję na "Wyprawę do Wnętrza RMF, podczas której spotykaliśmy się również z dziennikarzami RMF Classic oraz zwiedzaliśmy m.in. studio i redakcję tej stacji.
Studio RMF Classic
Wyprawa do Wnętrza RMF - edycja IV
V Wyprawa do Wnętrza RMF
studio RMF Classic - Dariusz Stańczuk
V Wyprawa do Wnętrza RMF
redakcja RMF Classic - Paweł Pawlik

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, rmfclassic.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz