Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Bajeczna Polska i Twoje zdrowie - nowe serwisy RMF FM
8 września 2017, 01:19 , aktualizacja 01:26
Podróż po najpiękniejszych miastach Polski oraz doniesienia ze świata medycyny i porady z lekarzami. To zawartości dwóch nowych serwisów internetowych spod marki RMF FM.
We wrześniu internauci i słuchacze RMF FM będą mieli okazję wybrać się w wirtualną podróż po najpiękniejszych miastach w Polsce. Turystyczno-krajoznawczy serwis Bajeczna Polska powstał w oparciu o cykl Twoje Miasto w Faktach RMF FM, który gości na antenie RMF FM od 2013 roku. Dziennikarze podróżowali po całej Polsce, by odkryć piękne, ale mało znane miejsca, pokazać atrakcje, o których wie niewielu, pochwalić to, co dobre w małych ojczyznach słuchaczy RMF FM.

Na stronie Bajecznej Polski znalazło się wiele rozmaitych propozycji na jednodniowe wycieczki, aktywne spędzenie weekendu, urlopu. Specjalnie przystosowane trasy samochodowe, rowerowe, piesze, zachęcą do podróży największych domatorów! Serwis będzie uzupełniany na bieżąco o nowe miejsca, które zostaną odwiedzone w tym roku.Także we wrześniu ruszył wortal poświęcony zdrowiu: www.twojezdrowie.rmf24.pl.

Słuchacze i internauci znajdą tu informacje o szeroko rozumianym zdrowiu, zarówno najnowsze doniesienia ze świata medycyny, jak i kompleksowe opisy chorób, problemów zdrowotnych, rozmowy z lekarzami. Na stronie będą także porady dla pacjentów czy wywiady z lekarzami.Portal współpracuje z wybitnymi lekarzami z wielu dziedzin medycyny, którzy będą nie tylko pisać artykuły, ale także doradzać internautom i odpowiadać na ich pytania.

Co tydzień, w środę, w ramach akcji Twoje Zdrowie w Faktach RMF FM, dziennikarze kompleksowo omówią jedną z chorób, schorzeń czy przybliżą jakiś problem zdrowotny. W redakcji RMF FM pojawią się eksperci, którzy podczas dyżuru telefonicznego odpowiadać będą na pytania słuchaczy. Porad będą także udzielać w emitowanym na żywo wideoczacie. Zapis tych konsultacji znajdzie się na stronie wortalu.

Portal twojezdrowie.rmf24.pl to nie tylko medycyna, ale także zdrowy styl życia. Dlatego znajdą się w nim także materiały poświęcone urodzie, zabiegom kosmetycznym, jak również ćwiczenia i sposoby zdrowego odżywiania.

Redaktorem naczelnym wortalu została Ewa Kwaśny. Przypomnijmy - dziennikarka RMF FM otrzymała dwa wyróżnienia w konkursie dla dziennikarzy medycznych "Kryształowe Pióra 2017" za materiały do cotygodniowego cyklu Twoje Zdrowie w Faktach RMF FM.


Maciej Rybak, FAN FM, PR RMF, twojezdrowie.rmf24.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz