Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM zaprasza na urodzinowy koncert Ewy Farny
8 września 2017, 01:19 , aktualizacja 12 września 2017, 19:11
Rok 2016 upłynął Ewie na świętowaniu jubileuszu w Czechach, w roku 2017 natomiast mija 10 lat od jej debiutu na polskiej scenie muzycznej. W ramach tego jubileuszu RMF FM zaprasza na niesamowite wydarzenie do Hali Widowiskowo – Sportowej w Lubinie. Już 30 września odbędzie wyjątkowy koncert, którym artysta podsumuje mijającą dekadę.


Ewa Farna jest uznaną artystką w Polsce i w Czechach, a jej piosenki towarzyszą nam już od 10 lat. W swoim dorobku artystycznym ma 9 albumów z czego 4 są czeskojęzyczne. Zdobyła ponad 40 muzycznych nagród, a w dorobku ma kilkanaście platynowych przebojów.

Podczas koncertu Ewa zabierze publiczność do swojego muzycznego świata, z pewnością nie zabraknie takich przebojów jak: „Bez łez”, „Cicho”, „Na ostrzu”, „Znak”, „Wszystko albo nic”, „Ewakuacja” czy najnowszego hitu „Bumerang".
Fani będą mogli cieszyć się jej doskonałym mocnym głosem, charyzmą i niesamowitą muzyczną wrażliwością.

Artystka już drugi sezon prowadzi w RMF FM swoją autorską audycję "To lubię", w którym słuchacze poznają życie od kulis autorki oraz usłyszą całą prawdę o polskim szołbiznesie. Program do usłyszenia w każdą sobotę od 15.00 do 17.00.Na urodzinowy koncert zaprasza RMF FM i proponuje konkurs z biletami dla słuchaczy.
Informacja o koncercie oraz formularz konkursowy na stronach www.rmf.fm

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, rmf.fm

Przeczytaj również:
  • Magiczne Zakończenie Wakacji z RMF FM (18 sierpnia 2017)
  • Ewa Farna zaprasza na swój program do RMF FM (7 marca 2017)
  • Przebój Roku 2016 w RMF FM! (11 grudnia 2016)
  • Ewa Farna w eLO RMF (5 kwietnia 2009)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz