Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Święto Niepodległości z RMF FM
7 listopada 2017, 18:04 , aktualizacja 18:07
11 listopada Radio RMF FM po raz drugi zaprasza do Krakowa na Ogólnopolskie śpiewanie biało-czerwonych przebojów. Akcja na Rynku Głównym rozpocznie się o godzinie 14.30.

Wspólnie z tysiącami słuchaczy RMF FM biało-czerwone przeboje w Święto Niepodległości śpiewać będą gwiazdy. W tym roku zaproszony został zespół Sound'n'Grace z Mateuszem Ziółko.

Plebiscyt na biało-czerwony przebój, który zostanie zaśpiewany na tysiące gardeł na finał największego karaoke w Polsce wygrała grupa Lady Pank z utworem "Zawsze tam gdzie Ty".
Janusz Panasewicz wraz z Janem Borysewiczem pojawią się na scenie i razem ze słuchaczami RMF FM wezmą udział w wielkiej akcji RMF FM - II ogólnopolskim śpiewaniu biało-czerwonych przebojów.

Rynek Główny w Krakowie - 11 listopada, godzina 14.30. Zapraszamy!

Tych co nie będą mogli przyjechać do Krakowa tego dnia zachęcamy do słuchania specjalnego programu Oli Filipek i Pawła Jawora od 14.00 do 18.00 z relacjami z krakowskiego Rynku.

Zanim zaczniemy ogólnopolskie śpiewanie biało-czerwonych przebojów z RMF FM poznamy nieznane historie z 1918 roku. Specjalny okolicznościowy program poprowadzą od 10.00 do 14.00 Krzysztof Urbaniak, Karol Modzelewski i Robert Mazurek.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, rmf.fm


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz