Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   ¦więto Niepodległo¶ci z RMF FM
7 listopada 2017, 18:04 , aktualizacja 18:07
11 listopada Radio RMF FM po raz drugi zaprasza do Krakowa na Ogólnopolskie ¶piewanie biało-czerwonych przebojów. Akcja na Rynku Głównym rozpocznie się o godzinie 14.30.

Wspólnie z tysi±cami słuchaczy RMF FM biało-czerwone przeboje w ¦więto Niepodległo¶ci ¶piewać będ± gwiazdy. W tym roku zaproszony został zespół Sound'n'Grace z Mateuszem Ziółko.

Plebiscyt na biało-czerwony przebój, który zostanie za¶piewany na tysi±ce gardeł na finał największego karaoke w Polsce wygrała grupa Lady Pank z utworem "Zawsze tam gdzie Ty".
Janusz Panasewicz wraz z Janem Borysewiczem pojawi± się na scenie i razem ze słuchaczami RMF FM wezm± udział w wielkiej akcji RMF FM - II ogólnopolskim ¶piewaniu biało-czerwonych przebojów.

Rynek Główny w Krakowie - 11 listopada, godzina 14.30. Zapraszamy!

Tych co nie będ± mogli przyjechać do Krakowa tego dnia zachęcamy do słuchania specjalnego programu Oli Filipek i Pawła Jawora od 14.00 do 18.00 z relacjami z krakowskiego Rynku.

Zanim zaczniemy ogólnopolskie ¶piewanie biało-czerwonych przebojów z RMF FM poznamy nieznane historie z 1918 roku. Specjalny okoliczno¶ciowy program poprowadz± od 10.00 do 14.00 Krzysztof Urbaniak, Karol Modzelewski i Robert Mazurek.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, rmf.fm


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz