Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Juwenalia z INTERIA.PL
7 maja 2003, 20:46
INTERIA.PL objeła patronatem medialnym JUWENALIA w czterech miastach (Kraków, Tarnów, Wrocław, Olsztyn). JUWENALIA w Grodzie Kraka odbędą się 13-17 maja 2003. Wystąpią na nich takie gwiazdy jak DŻEM, Voo Voo, T.LOVE, Reni Jusis z zespołem. Żacy nie tylko wyszaleją się na koncertach, ale również uśmieją się na występach kabaretowych m.in.: PePe, ANI MRU MRU - Laureat Grand Prix PaKA - 2003, Jachim Presents, NOŁ NEJM.


W piątek 16 maja Wielki jubileuszowy plenerowy koncert juvenaliowy. Koncert wystartuje o 19.00, a na mim trzy bloki programowe. Ich kolejność zależy od CIEBIE. Każdy to niezapomniane wrażenia i wspaniała zabawa. Pierwszy to jubileuszowy koncert zespołu KULT 10 lat grania na juvenaliach krakowskich. Obiecali dać czadu. W drugiej części koncert kultowego zespołu krakowskiego PUDELSI z Maćkiem Maleńczukiem i przeboje z ich najnowszej płyty "Wolność słowa". A w trzeciej największe, najchętniej słuchane przeboje studenckie na żywo w wykonaniu zespołu Różowa Pantera. Wybór przebojów należy do Ciebie.

W Tarnowie JUWENALIA upłyną w rytm muzyki klubowej w Hali Jaskółki. Start zaplanowany jest na godz. 20.00 w sobotę 17 maja. Wystąpią tam tacy DJ'e jak Gogo, Chavy, Nukee Proff., Sin Pro i wielu innych. Gwiazdą imprezy będzie Henrik B ze Szwecji, jeden z najpopularniejszych i najbardziej szanowanych producentów muzyki klubowej.

Wrocławscy studenci świętują cztery dni (13-16 maja). W tym mieście również postanowili bawić się w rytm muzyki klubowej, ale Rownież wiele imprez sportowych i jak na maj przystało grillowanie.

W Olsztynie studenci zaczynają zabawę 8 maja o godz. 10.00 korowodem ulicą Kortową - spod WNT, a zakończą niedzielą 11 maja imprezą pod nazwą: Noc Natchnionej Muzyki w Klubach Studenckich, która wystartuje o 20.00 i potrwa do 6.00 nad ranem. Imprezy uświetnią m.in.: Czarno Czarni, Big Cyc, Raz Dwa Trzy, DJ Adamus, DJ Adamus, Charlie & Prescot i wielu innych. Oprócz muzyki również filmy i imprezy sportowe.

Szczegółowe informacje o wszystkich imprezach znajdziecie na http://akcje.interia.pl/a/juvenalia2003/

Wszystkim żakom FAN FM życzy miłej zabawy!

(INTERIA.PL), Michał Drewniak, FAN FM, INTERIA.PL

Przeczytaj również:
  • Bike Maraton z RMF FM i INTERIA.PL (1 maja 2003)
  • Wielka Majówka w Krakowie (30 kwietnia 2003)
  • Niech się święci 3 maja (28 kwietnia 2003)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz