Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Święta Bożego Narodzenia w RMF FM
22 grudnia 2017, 23:30
Święta Bożego Narodzenia w RMF FM to trzy dni specjalnych programów oraz tradycyjny koncert najpiękniejszych polskich kolęd w wigilijny wieczór.

W wigilijny poranek (7-10) Michał Adamski zaprasza na finał akcji "Choinka pełna gwiazd", w którym reporterzy RMF FM dostarczą jedyną w swoim rodzaju choinkę pod same drzwi jednemu ze słuchaczy.
W wigilijne przedpołudnie (10-14) Paweł Jawor stawi czoła wszystkim świątecznym problemom słuchaczy: zaangażuje ekspertów kulinarnych, kabareciarzy, gwiazdy... a jak trzeba będzie, nawet astronautów. Plan jest taki, by przywrócić Wam dziecięcą radość świąt.
Tuż przed pierwszą gwiazdką Przemysław Skowron i Tomasz Olbratowski zapraszają na program "W drodze na święta (14-17), nad którym unosić się będzie duch wigilijnej opowieści... na jaw wyjdą świąteczne sekrety radiowej kuchni, po której krzątać się będą dziennikarze, korespondenci, słuchacze RMF FM i oczywiście nasze zaprzyjaźnione gwiazdy! Każdy z nich przyniesie dla Was niezwykłą świąteczną wiadomość, wigilijną potrawę.
O 17.00 tradycyjnie zasiądziemy do wigilijnego stołu i posłuchamy koncertu najpiękniejszych polskich kolęd.
W magiczną noc Bożego Narodzenia wprowadzi słuchaczy Krzysztof Urbaniak (21-1), który opowie wiele niezwykłych historii. Ich wspólnym mianownikiem jest to, że wydarzyły się w wigilijną noc.

25 grudnia
Pierwszego dnia świąt o poranku (7-10) w RMF FM czeka świąteczna wiadomość, a dokładnie cała pękająca w szwach skrzynka świątecznych wiadomości od gwiazd, dziennikarzy, sportowców, słuchaczy z kraju i z zagranicy, które przekaże poranna śnieżynka Aleksandra Filipek.
Od 10 do 15 Daniel Dyk podaruje słuchaczom "Gwiazdkę z nieba", czyli spełni marzenia słuchaczy.
Nastepnie Darek Maciborek zaprosi na "Świąteczną listę przebojów" (15-20), której notowanie zostanie przygotowane przez słuchaczy RMF FM w specjalny głosowaniu.
Wieczorem Marcin Jędrych i Mateusz Opyrchał zapraszają na "Świąteczną imprezę z RMF FM" (20-24), podczas której pobawimy się przy największych hitach i rzucone zostaną przez prowadzących świąteczne wyzwania - tylko dla odważnych.

26 grudnia
Drugi dzień świąt to przede wszystkim program "Ale szopka" (10-15). Kto się wcieli w rolę prezydenta, który dziennikarz odważy się zagrać prezesa i komu przypadnie rola posłanki Pawłowicz?! Najgorętsze wydarzenia polityczne roku 2017 i ich bohaterowie w satyrycznym spojrzeniu dziennikarzy i prezenterów Faktów RMF FM.
Następnie Ola Filipek w programie "Urwani z choinki" zaprezentuje najbardziej zwariowaną kolędę w historii świąt Bożego Narodzenia. Czeka nas również wizyta u Janusza i Grażynki na świąteczny rosół (znając Grażynkę, może być nieco pieprzny), spróbujemy herbatki "z prądem" u Pana Ambrożego i wpadniemy ze świąteczną wizytą do Siostry Izobary i Ojca Meto.
Na koniec Robert Karpowicz zaprasza na "Święta kawałek po kawałku" (20-24).

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Redakcja FAN FM życzy swoim czytelnikom dobrych, spokojnych, rodzinnych, radosnych Świąt.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, rmf.fm


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz