Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM zaprasza na koncert The Rolling Stones na PGE Narodowym
3 marca 2018, 21:30 , aktualizacja 21:32
Grupa wraca do Polski po 11 latach przerwy. Stones zagrają na PGE Narodowym 8 lipca 2018 roku i będzie to ostatni koncert w ramach europejskiej trasy “Stones – No Filter”. Patronem medialnym wydarzenia jest Radio RMF FM.

Druga część tournee “Stones – No Filter”, którego sponsorem jest Jeep®, sponsorujący europejskie koncerty zespołu od 2014 r., będzie kontynuacją cieszącej się ogromną popularnością trasy, jaką Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts i Ronnie Wood odbyli w Europie jesienią 2017 roku.

Stonesi uraczą fanów żelaznym zestawem klasyków takich, jak “Satisfaction”, “Paint It Black”, “Tumbling Dice”, czy “Brown Sugar”, dodając do setlisty każdego z koncertów garść zaskakujących utworów z przebogatej dyskografii zespołu.
Jak zwykle w przypadku The Rolling Stones, koncerty będą miały spektakularną oprawę wizualną i produkcyjną.

Trasa „Stones - No Filter”, produkowana przez Concerts West/AEG Presents rozpocznie się 17 maja w Dublinie, potem zespół zawita do Wielkiej Brytanii, by zagrać w Londynie (dwukrotnie), Manchesterze, Edynburgu i Cardiff, a następnie w Berlinie, Marsylii, Stuttgarcie, Pradze oraz w Warszawie (8 lipca).Dla Stonesów będzie to czwarta wizyta w Polsce. Ostatni raz w naszym kraju zagrali w 2007, a poprzednio w 1998 r. Zespół zajmuje wyjątkowe miejsce w sercach polskich fanów względu na pierwszy koncert w naszym kraju, ten z 1967 roku.Bilety na koncert trafiły do sprzedaży 2 marca, internetowa przedsprzedaż 1 marca sprawiła, że po godzinie wszystkie bilety zostały wyprzedane.
Słuchacze RMF FM będą mieli jeszcze szansę niejednokrotnie wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będą bilety na polski koncert The Rolling Stones.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, rmf24.pl

Przeczytaj również:
  • RMF FM: Wygraj bilet na Stonesów (17 lipca 2007)
  • RMF FM: Koncert "The Rolling Stones" (26 czerwca 2007)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz