Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM zaprasza na "Wędrówki z dinozaurami - spektakularne widowisko"
4 marca 2018, 08:06
WĘDRÓWKI Z DINOZAURAMI – SPEKTAKULARNE WIDOWISKO zostało wyprodukowane przez Global Creatures. Produkcja przedstawienia warta jest ponad 20 milionów dolarów. Patronem medialnym wydarzenia jest Radio RMF FM.

Jest to największy i najlepszy pokaz dinozaurów na świecie wyprodukowany przy użyciu nowoczesnej technologii. Znani na całym świecie projektanci, w ścisłej współpracy z naukowcami, stworzyli 18 dinozaurów o naturalnych rozmiarach, w tym stegozaura, raptora i przerażającego tyranozaura.

Przedstawienie widziało już ponad 9 milionów osób w przeszło 250 miastach na całym świecie. Będziecie zdumieni i podekscytowani, gdy na własne oczy zobaczycie najwspanialsze stworzenia, które zamieszkiwały Ziemię. W 2019 roku powróci i będzie je można zobaczyć 13 i 14 kwietnia w Krakowie.

Podczas show w Tauron Arenie Kraków poznamy dziewięć gatunków dinozaurów. Spektakl opowiada o życiu tyranozaura, terrorze na prastarych terenach, a także o plateozaurze i lilienszternie z okresu triasu, stegozaurze i allozaurze z okresu jurajskiego oraz torozaurze i utahraptorze ze wspaniałej epoki kredowej.
Największy z nich, brachiozaur, ma 11 metrów wysokości i mierzy 17 metrów od nosa do ogona. Pracę na przygotowaniem takiego giganta trwały rok i wykonywał je zespół 50 osób - w tym inżynierowie, producenci, specjaliści od skór, artyści, malarze oraz eksperci od animacji.

Podczas tego widowiska uczestnicy będą mieli możliwość podziwiania historii dinozaurów, które żyły nawet ponad 200 milionów lat temu, m.in. podczas wędrówki kontynentów. Podczas show będzie można poznać stworzenia żyjące głównie w epoce triasu i epoce jurajskiej.
Będzie też możliwość zobaczyć jak się poruszają, usłyszeć ich ryk i poczuć ich walkę o przetrwanie i dominację w niemal realnym świecie.Bilety na to niezwykłe widowisko są już dostępne w sprzedaży na stronach livenation.pl. Bilety dostępne będą do czasu wyginięcia, więc warto przemyśleć ich zakup już teraz.

Patronem medialnym wydarzenia jest Radio RMF FM. Na stronach RMF24.pl znajdziecie zapowiedź.
Redakcja FAN FM również zaprasza i poleca to niezwykłe wydarzenie.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, livenation.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz