Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Rekord Guinnessa z RMF FM
3 kwietnia 2018, 15:09 , aktualizacja 15:18
14 czerwca na Rynku w Krakowie wielkie święto piłkarskie. Dla uczczenia pierwszego dnia Mistrzostw Świata w piłce nożnej Radio RMF FM organizuje bicie rekordu Guinnessa, tym razem w jednoczesnym podbijaniu piłki futbolowej.


Zgodnie z wymogami postawionymi przez Guinness World Records® w Londynie, każdy uczestnik musi utrzymywać piłkę w powietrzu przez co najmniej 10 sekund.
Dotychczasowy oficjalny rekord to 1406 osób (Włochy).

Ponieważ próba jest dość trudna od strony technicznej i do jej wykonania należy zapewnić każdemu uczestnikowi odpowiednią przestrzeń, to na Rynku w Krakowie przewidziane zostało miejsce dla maksymalnie 1700 osób.

Na miejsce próby wejdą więc tylko ci słuchacze, którzy wyślą filmik, na którym pokażą, że potrafią utrzymać piłkę w powietrzu "kapkując" przez co najmniej 10 sekund, a Redakcja RMF z tych zgłoszeń do próby wybierze te osoby, które robią to najpewniej.

Dla każdej osoby zakwalifikowanej przewidziany został pakiet startowy, czyli darmowa piłka oraz termoaktywna koszulka. Wszyscy pozostali słuchacze zaproszeni są na Rynek do kibicowania.

RMF FM zaprasza do zgłaszania się osoby indywidualne oraz trenujące w klubach piłkarskich, szkołach, akademiach, czy sekcjach piłkarskich.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronach www.rmf.fm.


Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF

Przeczytaj również:
  • Rekord Guinnessa z RMF FM2 (19 sierpnia 2017)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz