Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Archiwum XV RMF Classic
3 kwietnia 2018, 15:17 , aktualizacja 15:19
Od 3 kwietnia stacja rusza z nową zabawą dla słuchaczy i uruchamia specjalną podstronę, na której znajduje się zestawienie najciekawszych wydarzeń, projektów, informacji i ciekawostek związanych z 15-leciem RMF Classic.
Urodzinowy konkurs na antenie RMF Classic prowadzony jest od poniedziałku do piątku między 10 a 14. Zawartość urodzinowej strony stanowi jeden z elementów konkursu, w którym do zdobycia są jubileuszowe gadżety oraz płyty, książki, filmy i sprzęt elektroniczny.

Wraz ze startem "Archiwum XV" słuchacze dostają do dyspozycji także nową, udoskonaloną wersję aplikacji mobilnej, która na głównym ekranie prezentuje aktualnie grany utwór oraz daje możliwość sprawdzania repertuaru wstecz i do przodu na cały dzień. W aplikacji znajdują się także najciekawsze podcasty z audycjami, konkursy oraz notowanie Listy Przebojów Muzyki Filmowej.

Do końca października, kiedy przypada dokładna rocznica powstania RMF Classic, stacja zaplanowała szereg wydarzeń z tej okazji – koncertów, spektakli oraz seansów filmowych dedykowanych słuchaczom Radia.


Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz