Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Wielka Majówka 2018 z RMF FM
26 kwietnia 2018, 15:23 , aktualizacja 17:04
Długi majowy weekend w RMF FM to trzy dni (1, 2, 3 maja) szalonej imprezy ze słuchaczami. Dodatkowo 1 maja rozpocznie się miesiąc darmowych biletów na największe koncerty 2018 roku, a 2 maja po raz drugi odbędzie się wielka sztafeta z biało-czerwoną flagą.

Od 1 maja, codziennie przez cały miesiąc, na antenie RMF FM dostępne będą bilety na koncerty największych światowych gwiazd. Słuchacze będą mogli wygrać wejściówki na: Beyonce, Eda Sheerana, Lenny'ego Kravitza, Bryana Adamsa, Rolling Stones, Guns 'N Roses, Santanę, Europe i wielu, wielu innych...

Dzień Flagi Radio RMF FM tradycyjnie będzie świętowało ze słuchaczami. W tym roku po raz drugi odbędzie się wielka sztafeta z biało-czerwoną flagą. Tym razem trasa to Zakopane-Gdynia!
Pokonana zostanie na wiele sposobów: na glajdzie, balonem, samochodami rajdowymi, wozem strażackim, samolotem i bieeeegiem!
Biało-czerwona flaga będzie wędrowała z rąk do rąk! W tegoroczną akcję włączyli się: Prezydent RP Andrzej Duda i politycy, legendy polskiego sportu: Krzysztof Ignaczak, Otylia Jędrzejczak, Artur Siódmiak, barwna ekipa gwiazd: Marek Piekarczyk, Margaret, Michał Szpak, Ruda oraz oczywiście słuchacze RMF FM.
Więcej o akcji na www.rmf24.pl oraz www.rmf.fm

Sprawdź pełną trasę sztafety z biało-czerwoną flagą!

Trzy dni weekendu majowego to przede wszystkim tematyczne imprezy:
1 maja - powrót do przeszłości... Szalone lata 90. już od 20.00 poprowadzą Paweł Jawor i Mateusz Opyrchał.
2 maja - dla ludzi o mocnym sercu, czyli impreza dla zakochanych prowadzona przez Olę Filipek i Krzysztofa Urbaniaka.
3 maja - impreza, którą RMF FM zapowiada, że przejdzie do historii. Hasłem przewodnim będzie tytuł wielkiego przeboju Budki Suflera: "Jolka, Jolka, pamiętasz?". A w programie pojawią się numery, które wpisały się do historii i przeboje, które muszą być na każdej polskiej domówce.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, rmf.fm


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz