Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Wielka Majówka 2018 z RMF FM
26 kwietnia 2018, 15:23 , aktualizacja 17:04
Długi majowy weekend w RMF FM to trzy dni (1, 2, 3 maja) szalonej imprezy ze słuchaczami. Dodatkowo 1 maja rozpocznie się miesi±c darmowych biletów na największe koncerty 2018 roku, a 2 maja po raz drugi odbędzie się wielka sztafeta z biało-czerwon± flag±.


Od 1 maja, codziennie przez cały miesi±c, na antenie RMF FM dostępne będ± bilety na koncerty największych ¶wiatowych gwiazd. Słuchacze będ± mogli wygrać wej¶ciówki na: Beyonce, Eda Sheerana, Lenny'ego Kravitza, Bryana Adamsa, Rolling Stones, Guns 'N Roses, Santanę, Europe i wielu, wielu innych...

Dzień Flagi Radio RMF FM tradycyjnie będzie ¶więtowało ze słuchaczami. W tym roku po raz drugi odbędzie się wielka sztafeta z biało-czerwon± flag±. Tym razem trasa to Zakopane-Gdynia!
Pokonana zostanie na wiele sposobów: na glajdzie, balonem, samochodami rajdowymi, wozem strażackim, samolotem i bieeeegiem!
Biało-czerwona flaga będzie wędrowała z r±k do r±k! W tegoroczn± akcję wł±czyli się: Prezydent RP Andrzej Duda i politycy, legendy polskiego sportu: Krzysztof Ignaczak, Otylia Jędrzejczak, Artur Siódmiak, barwna ekipa gwiazd: Marek Piekarczyk, Margaret, Michał Szpak, Ruda oraz oczywi¶cie słuchacze RMF FM.
Więcej o akcji na www.rmf24.pl oraz www.rmf.fm

SprawdĽ pełn± trasę sztafety z biało-czerwon± flag±!

Trzy dni weekendu majowego to przede wszystkim tematyczne imprezy:
1 maja - powrót do przeszło¶ci... Szalone lata 90. już od 20.00 poprowadz± Paweł Jawor i Mateusz Opyrchał.
2 maja - dla ludzi o mocnym sercu, czyli impreza dla zakochanych prowadzona przez Olę Filipek i Krzysztofa Urbaniaka.
3 maja - impreza, któr± RMF FM zapowiada, że przejdzie do historii. Hasłem przewodnim będzie tytuł wielkiego przeboju Budki Suflera: "Jolka, Jolka, pamiętasz?". A w programie pojawi± się numery, które wpisały się do historii i przeboje, które musz± być na każdej polskiej domówce.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, rmf.fm


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz