Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   TV POLSAT i RMF FM zapraszają na SUPERHIT FESTIWAL 2018
20 maja 2018, 19:09 , aktualizacja 19:36
W najbliższy weekend 25-27 maja w Opera Leśna w Sopocie będzie gościć Gwiazdy i publiczność, która będzie uczestniczyć w czwartej edycji Polsat Hit Festiwal, na który wspólnie zapraszają Telewizja Polsat i patron medialny RMF FM.
W tym roku zestawienie wykonawców i artystów jest dosyć szeroka z jednej strony Cleo, Maryla Rodowicz, Ania Dąbrowska, Doda, Artur Andrus, Kortez, Organek, Michał Szpak, z drugiej strony bijący rekordy popularności wykonawca rockpolo Sławomir i disco polo ekipa Boys oraz Piękni i Młodzi, czy hip-hop w wykonaniu Popka - to wykonawcy pierwszego dnia festiwalu, którzy wystąpią w koncercie platynowym.
Jest to koncert tych, którzy w minionym roku sprzedali najwięcej płyt. Pierwszy dzień zakończy się recitalami Sylwii Grzeszczak z okazji 10 lat na scenie oraz mini recital na bis Sławomira Zapały, który wystąpi w podwójnej roli – występującego i prowadzącego koncert wraz z żoną Magdaleną Kajrowicz w towarzystwie Darka Maciborka z RMF FM i Macieja Dowbora (Polsat, RMF FM) i Krzysztofa Ibisza.Sobota to Radiowy Przebój Roku na scenie zobaczymy m.in. półfinalistę tegorocznej Eurowizji DJ Gromme, a także C-Boll, Grzegorz Hyży, Kayah, Anna Wyszkoni, Ewa Farna, Natalii Schroeder i Sound and Grace w towarzystwie Filipa Lato.
Krótko mówiąc są to wykonawcy, których przeboje były grane zarówno w lokalnych stacjach, ale i na antenie RMF FM, którego przedstawicielem w tym koncercie będzie prowadzący Darek Maciborek wraz z też Ewą Farną, Maćkiem Rockiem, Krzysztofem Ibiszem, czy Ewą Błachnio. Wykonawcom towarzyszyć będzie 40 osobowa orkiestra pod kierownictwem Tomasza Szymusia.
Dzień drugi zakończy podsumowanie 45 lat pracy na scenie Michała Bajora.
Jak mówi w jednym z wywiadów Nina Terentiew członek zarządu Telewizji Polsat scenariusz do piątkowego i sobotniego koncertu napisała publiczność: "Uważam że widz, czy słuchacz, ma zawsze rację. Czy kocha Marcina Millera, czy Michała Bajora ma do tego prawo" - podsumowuje Terentiew.W niedzielę na widzów czekać będzie "Sopocki Hit Kabaretowy" na scenie pokażą się Neo-nówka, Ani mru mru, Kabaret Młodych Panów oraz Grzegorz Halama, Jerzy Kryszak, czy Ewa Błachnio.Na antenie RMF FM będzie można usłyszeć relację z Opery Leśnej. Również na FAN FM dostępna będzie relacja podsumowująca tegoroczną edycję Sopot Hit Festiwal.

Maciej Borowski, FAN FM, tv polsat


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz