Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Specjalne wydanie Szczęśliwej 13 na Dzień Dziecka
1 czerwca 2018, 05:06 , aktualizacja 05:08
W Dzień Dziecka ​- tradycyjnie już - dochód z Loterii RMF "Szczęśliwa 13" zostanie przekazany na leczenie dzieci. W tym roku wybrany został Oddział Dziecięcy Szpitala Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim.

Pieniądze, które zostaną zebrane dzięki Słuchaczom podczas tej edycji "Szczęśliwej 13" zostanie przeznaczony na zakup sprzętu, takiego jak kardiomonitory, holter EKG, spirometr, pompy infuzyjne, pulsoksymetry i lampę do fototerapii.

Zapraszamy do Loterii RMF, by wziąć udział w grze i pomóc szpitalowi, wyślij SMS o treści RMF pod numer SMS: 7252, a masz szansę zagrać o nagrodę główną. Szczegóły loterii oraz regulamin na stronach www.rmf.fm

Dziś na miejscu będzie reporter RMF - Krzysztof Kot, jego relacje usłyszeć będzie można w Faktach RMF oraz obejrzeć na RMF24.pl

W ubiegłym roku Loteria RMF grała dla maluchów z Kliniki Alergologii i Mukowiscydozy szpitala Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie.
Dzięki Słuchaczom, którzy wzięli udział w loterii "Szczęśliwa 13", do placówki trafił nowoczesny oscylometr. Dzięki temu mali pacjenci mogą być badani blisko domu, bez konieczności wyjeżdżania do ośrodków oddalonych o dziesiątki, a nawet setki kilometrów.

Z kolei dwa lata temu RMF FM wsparł Oddział Neurochirurgii Dziecięcej i Neurochirurgii Szpitala "Zdroje" w Szczecinie.
Za zebrane pieniądze do szpitala trafiło urządzenie, dzięki któremu można precyzyjnie określić, w którym miejscu w mózgu dziecka jest obszar wywołujący napady padaczki.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, rmf.fm


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz