Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Przebój Lata RMF FM i Telewizji Polsat
21 sierpnia 2018, 18:12
Dopiero co w czerwcu z Opola wyruszaliśmy na muzyczne wakacje. Pora z nich wracać. Podróż powrotna swój finał będzie mieć na Festiwalu „Magiczne zakończenie wakacji”, który odbędzie się w najbliższy weekend 25-26 sierpnia w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia. Transmisja w Telewizji Polsat. Relacje, do usłyszenia na antenie RMF FM.

Dzień pierwszy festiwalu - sobota to Świętokrzyska Gala Kabaretowa wystąpią m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Nowaki, Andrzej Poniedzielski czy Igor Kwiatkowski – dawniej Paranienormalni. Galę poprowadzi Kabaret Skeczów Męczących pochodzący z Kielc.

Niedziela wypełniona zostanie muzyką w ramach koncertu „Przebój Lata RMF FM i Telewizji Polsat”. Piosenki, które będą walczyć o ten zacny tytuł przez całe wakacje są prezentowane w weekendowym programie RMF FM. W ubiegłym roku plebiscyt wygrała piosenka Ani Wyszkoni „Nie chcę cię obchodzić”, którą to artystka rozpocznie koncert.
Podczas tegorocznego finału plebiscytu o tytuł przeboju lata będą walczyć tacy wykonawcy jak: Kasia Kowalska, Lanberry , Margaret, Zouzy, Kush Kush i Marta Gałuszewska, Filip Lato, Grzegorz Hyży, Gromme i Jesper Jenset, czy Feel. Gościnnie zobaczymy Sławomira, francuski duet Ofenbach, czy Shanguy.
Koncert poprowadzą Monika Dryl, Igor Kwiatkowski, Jacek Tomkowicz – RMF FM oraz Maciej Rock – Polsat i RMF Maxxx.Transmisje z wydarzenia przeprowadzi Telewizja Polsat. Relacje również do usłyszenia na antenie RMF FM. Także na FAN FM przedstawimy fotoreportaż z Festiwalu, którego organizatorem jest Agencja Koncertowa Eskander.

Maciej Borowski, FAN FM
Zdjęcia: Eskander


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz