Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF CLASSIC rozpoczyna Wielki Plebiscyt na Filmowy Przebój 15- lecia
31 sierpnia 2018, 15:42 , aktualizacja 15:43
100 najpopularniejszych tematów muzyki filmowej i filmowych piosenek zabrzmi w dniu urodzin RMF Classic, tj. w sobotę, 27 października. Dziennikarze stacji uczczą w ten sposób 15-tą rocznicę rozpoczęcia nadawania programu.

Setkę filmowych przebojów wybiorą słuchacze stacji w muzycznym plebiscycie, który jest jednym z najważniejszych punktów jesiennej ramówki RMF Classic.
"Mamy w naszym programie największy w polskiej radiofonii wybór muzyki filmowej, a wobec rosnącej z roku na rok popularności tego gatunku, filmowy plebiscyt jest dla nas najlepszą formą zamknięcia urodzinowego roku" - podkreśla Dyrektor Muzyczna stacji, Magda Wojewoda-Mleczko.

W programach stacji poświęconych Wielkiemu Plebiscytowi na Filmowy Przebój 15-lecia pojawi się cała plejada najważniejszych dziś postaci w branży filmowej, na czele z Ennio Morricone, Hansem Zimmerem, Janem A.P. Kaczmarkiem i tegorocznym laureatem nagrody Oscara, Alexandrem Desplat.
Kompozytorzy będą opowiadać o swojej pracy i okolicznościach powstania najbardziej kultowych tematów w dziejach kina.

Dla słuchaczy oddających głosy w filmowym plebiscycie RMF CLASSIC przygotowano atrakcyjne nagrody. Głosowanie startuje w poniedziałek, 3 września na www.rmfclassic.pl.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz