Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Jesienna ramówka RMF FM od 3 września 2018 roku
2 września 2018, 09:02 , aktualizacja 12:00
Startuje jesienna ramówka Radia RMF FM, a w niej stałe, sprawdzone już programy, pojawią się również nowości, szczególnie w weekendy.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 5.30 - 9.00 budzić będzie najlepsza radiowa ekipa, czyli "Wstawaj Szkoda Dnia": Tomasz Olbratowski, Przemysław Skowron i Mariusz Kałamaga! A o 7.50 wracają Felietony Olbratowskiego.

Następnie, o 9.00 wartę przejmuje szalony Daniel Dyk, który pozostanie z wami do godziny 14.00. Uzbrojony w stertę świeżej prasy, przedstawi najnowsze plotki w programie "Byle do piątku". Wraca również loteria RMF - Szczęśliwa 13. Dużą kasę słuchaczom rozdawać będzie, podobnie jak to było w poprzedniej edycji - Maciej Dwobor.

Już po raz trzeci zakręcony duet: Robert Karpowicz i Jacek Tomkowicz poprowadzą "Lepszą Połowę Dnia" - od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00-18.00. W programie także spotkanie z "Gorącą sekretarką".

Potem przyjdzie czas na najlepszą listę przebojów. Darek Maciborek i "Poplista" to obowiązkowa pozycja w ramówce RMF FM. Od 19.00 do 23.00 przygotujcie się na zapowiedzi największych koncertów oraz na szczere wyznania czołowych polskich muzyków.

A jeżeli przespałeś dzień - Krzysztof Urbaniak, Marcin Jędrych lub Michał Adamski wraz z reporterami, dziennikarzami RMF FM i ekspertami podsumują najgorętsze informacje dnia. Od 23.00 do godziny 2 w nocy słuchajcie "Wszystko w temacie" - teraz także w piątek.

Jeżeli nie możesz zasnąć albo masz nocną zmianę - wypij kawę z Olą Filipek, Michałem Adamskim, Pawłem Jaworem albo Mateuszem Opyrchałem. Ktoś z nich zawsze będzie na posterunku od poniedziałku do piątku od godziny 2 w nocy. Z nim zawsze będzie "Dobra Nocka".

A w weekendowe poranki budzić słuchaczy będzie Michał Adamski i jego program "Wolno Wstać". W tym programie wolno wszystko: jeść śniadanie w łóżku, tańczyć w piżamie przy ulubionej piosence, przeglądać gazety pijąc kawę. Pozwólcie sobie na miły poranek - w sobotę i niedzielę od 6.00 do 10.00.

Potem przyjdzie czas na jedyną kobietę w RMF FM: Ola Filipek i "Lepiej być nie może". Ona dostarczy energii na cały dzień. W programie najnowsze plotki, najlepsza muzyka i telefony od słuchaczy z pytaniem, kto w końcu prowadzi program: Ola czy Filipek.

"Tego jeszcze nie grali" w RMF FM. I to dosłownie... Ten program to nowość, a zaszczyt poprowadzenia go mają: Paweł Jawor i Mateusz Opyrchał. Jeżeli jesteś fanem nowości muzycznych - oni będą mieć dla ciebie same premiery. W sobotę i niedzielę od 15.00 do 20.00 świeżutkie przeboje twoich ulubionych gwiazd.

Wiecie, że Marcin Jędrych jest świetnym DJ-em i mistrzowsko miksuje największe hity? W każdą sobotę od 20.00 do 1.00 w nocy możecie się o tym przekonać. W ramówce RMF FM to kolejna nowość: "Kawałek weekendu". To będzie prawdziwy przebojowy rollercoaster - od dyskotekowych przebojów lat 90. po premierowe single największych popowych gwiazd.
W niedzielę do Marcina Jędrycha dołączy... Marek Piekarczyk. A co innego może poprowadzić Piekarczyk, niż nowy program RMF FM: "Rockandrollowa historia świata". Jeżeli chcecie się dowiedzieć, jak Jimi Hendrix rozbroił amerykańską armię - słuchaj RMF FM w niedzielę od 20.00 do 1.00 w nocy.

Więcej o jesiennych programach Radia RMF FM przeczytacie na www.rmf.fm

Back To... RMF FM Instagram i Facebook.
W każdy wrześniowy poniedziałek, środę, piątek i niedzielę o godzinie 15.00 na Facebooku i Instagramie RMF FM prowadzący zdradzą swój jeden sekret bądź przyznają się do czegoś niechlubnego... Jesteście ciekawi tego, kto spóźnia się najczęściej do pracy albo boi się pająków? Oglądajcie RMF FM w mediach społecznościowych. Dowiecie się wielu ciekawostek.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, rmf.fm


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz