Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   III Ogólnopolskie śpiewanie biało-czerwonych przebojów z RMF FM
8 listopada 2018, 17:08 , aktualizacja 17:13
Już 11 listopada o 11.40 RMF FM zaprasza słuchaczy na krakowski Rynek Główny, gdzie po raz trzeci gwiazdy wraz ze słuchaczami będą śpiewały biało-czerwone przeboje. Na antenie RMF FM okolicznościowe programy z okazji 100 lecia niepodległości oraz specjalne, niepodległościowe Twoje Miasto z Sulejówka.

O 11.40 rozpocznie się III Ogólnopolskie śpiewanie biało-czerwonych przebojów. Razem z Sarsą, Anną Karwan, Martą Gałuszewską, zespołem IRA i tysiącami słuchaczy RMF FM wyśpiewaj największe polskie przeboje. Wydarzenie będzie relacjonowane na antenie między 10.00 a 15.00.
Partnerem akcji jest Miasto Kraków.II Ogólnopolskie śpiewanie biało-czerwonych przebojów


W ramach świętowania 100-lecia niepodległości 11 listopada o godzinie 12.00 w stacjach Grupy RMF: RMF FM, RMF MAXXX oraz RMF CLASSIC zabrzmi Mazurek Dąbrowskiego.

RAMÓWKA:
11 listopada w ramach obchodów 100-lecia niepodległości w RMF FM Hubert Urbański od 6 rano zacznie przepytywać dziennikarzy stacji ze znajomości faktów związanych z odzyskaniem przez Polskę niepodległości.
Słuchacze poznają prawdziwe odpowiedzi na wiele pytań, między innymi na te dotyczące Cudu nad Wisłą, Kasztanki Marszałka i jego adoratorek.

Na stronie www.rmf.fm znajdzie się wielki quiz o Niepodległej, dzięki któremu słuchacze i internauci sprawdzą swoją wiedzę.

Zabawne i niewiarygodne momenty historii Polski skomentują Robert Mazurek i Tomasz Olbratowski.
Już w niedzielę po 15.00 w RMF FM słuchacze dowiedzą się m.in.
Dlaczego Piłsudski spotkał się z Dmowskim tylko dwa razy?
Kto wyrywał Paderewskiemu włosy z głowy?
I po co Ignacy Mościcki postanowił zbudować bombę?

RMF FM zakończy Dzień Niepodległości wielką muzyczną imprezą, która rozpocznie się o godzinie 19. Poprowadzą ją Mateusz Opyrchał, Paweł Jawor i Jacek Tomkowicz, na antenie pojawią się też Shaggy i Sting oraz polskie gwiazdy muzyczne.
Podczas imprezy zaprezentowane zostanie premierowe wykonanie remiksu „Prząśniczki” Stanisława Moniuszki, a także wiązanka kultowych polskich przebojów z różnych lat.

Twoje Miasto w Faktach RMF FM:
10 listopada, na dzień przed 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości dziennikarze RMF FM gościć będą w Sulejówku na Mazowszu, czyli mieście, w którym w latach 1923-26 mieszkał Józef Piłsudski i gdzie powstaje obecnie jego muzeum.


Krzysztof Leszczyński, FAN FM, PR RMF, rmf24.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz