Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Święta Wielkanocne 2019 z RMF FM
19 kwietnia 2019, 08:23
O tajemnicach paryskiej katedry Notre Dame, pierwszy radiowy turniej dziennikarzy RMF FM oraz Maciej Dowbor i jego wykrywacz kłamstw to tylko niektóre propozycje RMF FM dla słuchaczy na Święta Wielkanocne.

Specjalne okolicznościowe, świąteczne programy RMF FM rozpoczną się już w Wielki Piątek, o godzinie 18.00 kiedy to Marcin Jędrych zaprezentuje "Wieczne przeboje", po którym Krzysztof Urbaniak i jego gościa (gwiazdy i słuchacze) podzielą się opowieściami bliskich i o rzeczach które zostaną z nimi na zawsze.

W Wielką Sobotę m.in. Jacek Tomkowicz zaprasza na program od 15.00, w którym pojawią się wielkie powroty. Abba, Alphaville, czy Backstreet Boys - przeboje tych zespołów polscy didżeje "ożywią" w sobotnie popołudnie. Wieczorem, od 20.00 Daniel Dyk zaprasza na wycieczkę do katedry Notre Dame. Będą historie oparte na faktach, legendy bez pokrycia i plotki o tym niezwykłym miejscu.

Na radosne świętowanie w Wielkanocną Niedzielę zaprasza m.in. Krzysztof Urbaniak, który ogłaszać będzie światu same dobre, radosne wiadomości przekazane jemu przez słuchaczy.
Mariusz Kałamaga zaprosi od 15.00 na pierwszy w historii RMF FM radiowy turniej dziennikarzy, w którym zmierzą się ze sobą na wielkanocne poczucie humoru i znajomość radiowych anegdot.
W Lany Poniedziałek Maciej Dowbor zaprosi do studia gwiazdy i żadnego "lania wody" nie będzie. Pomoże w tym wariograf.
Darek Maciborek zaprasza na "Męskie gadanie" od 15.00. Spotka się z Krzysztofem Zalewskim, Kortezem i Mrozem.

Szczegóły wielkanocnych propozycji RMF FM dla słuchaczy znajdziecie na www.rmf.fm

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, rmf.fm


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz