Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   10 tysięcy flag od RMF FM! Wielka akcja na krakowskich Błoniach z okazji Dnia Flagi
30 kwietnia 2019, 18:06
2 maja, z okazji Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej, RMF FM zaprasza na wielką akcję Morze Flag. O godzinie 10:00 krakowskie Błonia zaleje 10 tysięcy biało-czerwonych flag dumnie powiewających na wietrze. To będzie oszałamiający, zapierający dech w piersiach widok.


Biało-czerwoną instalację pomogą tworzyć harcerze oraz znani i lubiani sportowcy, m.in. reprezentant Polski w piłce ręcznej Artur Siódmiak, siatkarz, mistrz świata z 2014 roku Krzysztof Ignaczak oraz członkowie ekipy RMF 4RACING Team.Do udziału zaproszeni są wszyscy mieszkańcy miasta, regionu i całej Polski.
Od godziny 15:00 każdy uczestnik będzie mógł zabrać pamiątkową flagę do domu.

Słuchaczy, którzy tego dnia nie mogą przybyć na Błonia, stacja zaprasza do stworzenia wirtualnego morza biało-czerwonych flag. Na mapie, na specjalnej stronie www.rmf.fm/morze-flag każdy może zaznaczyć miejsce, w którym aktualnie przebywa właśnie symbolem polskiej flagi.RMF FM każdego roku organizuje niezwykłe wydarzenia z okazji Dnia Flagi. Do tej pory były to już m.in. biało-czerwona sztafeta, która przemierzyła całą Polskę – od Zakopanego po Gdynię i wywieszenie ze specjalnego balonu najdłuższej, bo aż 180-metrowej flagi.Morze Flag to tylko jedna z atrakcji, jaką RMF FM przygotowało na majówkę. Oprócz tego między 1 a 3 maja na antenie stacji wygrać będzie można bilety na najgorętsze koncerty w Polsce: Ariany Grande, Maroon 5, zespołu Metallica, Jona Bon Joviego, Phila Collinsa i Michaela Buble.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz