Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Zaproszenie do Miasteczka Festiwalowego w ramach 12.FMF
12 maja 2019, 11:30
W tym roku w czasie Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie powstanie Miasteczko Festiwalowe przy ul. Powiśle 11. Od środy 15 maja do poniedziałku 20 maja na Powiślu 11, u stóp Wawelu, pojawią się młodzi artyści, animatorzy, a także goście 12. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

Odbędą się w tym miejscu m.in. eko-warsztaty, z dobrym jedzeniem i najpiękniejszą muzyką filmową skomponowaną przez RMF Classic.

Po raz pierwszy przed Centrum Organizacji Ruchu Turystycznego na Powiślu 11 powstanie muzyczna, zielona oaza FMF. Najmłodsi zbudują swoje własne instrumenty z plastikowych butelek, puszek, wiader czy starych mebli pod okiem Recycling Band. Prowadzący warsztaty Watch that Sound pomogą skomponować własną ścieżkę dźwiękową do filmu, a Albin Talik nauczy jak samodzielnie wykonać kolaż. Ogromny program warsztatów dla dzieci zaprezentuje Staromiejskie Centrum Kultury.

Dorośli, dzięki Yabuko, stworzą makramy – wyłącznie z naturalnych materiałów, które zmienią wnętrza domów. Zmojegolasu pokaże jak zapleść ekskluzywne rękodzieło, czyli wianki, np. lawendowe, które sprawdzą się w sypialni czy surowe, brzozowe do salonu. Akwarelowe ilustracje florystyczne zaprezentuje Przetwórnia wspomnień, a Planty – Targi Zielonych Wnętrz – entuzjaści urban jungle poprowadzą swap roślinny. Wymiana kwiatowa pozwoli na nowo zaaranżować domowe wnętrze.

W miasteczku skorzystamy też z rowerów elektrycznych, które zapewnia TAURON Polska Energia oraz stacji doładowania wszystkiego, co wymaga prądu :) O pyszne jedzenie zadbają foodtrucki z cytronadą kielecką, lody Mniamoo, Turlaj klopsa, The DOG Foof Truck i Kocham naleśniki. A specjalne pakiety piknikowe przygotuje Targ Pietruszkowy.

Całość uświetnią wielkie, złote litery FMF. Do zobaczenia.
Ramowy program atrakcji Miasteczka Festiwalowego 12.FMF-u w Krakowie na stronach www.fmf.fm

Redakcja FAN FM, FAN FM, fmf.fm


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz