Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Przebój Lata 2019 - Cleo "Za krokiem krok"
2 września 2019, 08:21
25 sierpnia w kieleckiej Kadzielni odbył się finał tegorocznego plebiscytu na Przebój Lata RMF FM i Telewizji Polsat. Tytuł ten otrzymała piosenka Cleo "Za krokiem krok". Wyniki ogłoszono w czasie uroczystego koncertu Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji.


To przepiękne uczucie!” - tak Cleo komentowała zdobycie statuetki Przeboju Lata RMF FM i Telewizji Polsat - „Mam taką adrenalinę teraz, że mogę dźwigać góry. Jestem naładowana pozytywną energią” - mówiła Cleo w rozmowie z reporterem RMF FM Michałem Dobrołowiczem.W walce o tytuł "Przeboju lata RMF FM i Polsatu" wzięli udział artyści, których utwory nie schodzą z radiowych list przebojów! W niedzielny wieczór wystąpili m.in.: Komodo, uwielbiany przez publiczność zespół ENEJ, Sarsa, Cleo, Piotr Cugowski, Lanberry, Gromee, a także Roksana Węgiel.

Specjalnie dla świętokrzyskiej publiczności oraz widzów Polsatu wystąpiła zwyciężczyni ubiegłorocznego konkursu na Przebój Lata - Margaret. Na estradzie pojawił się również hiszpański piosenkarz Alvaro Soler. Szturmem podbił muzyczne listy przebojów i serca fanek. Usłyszeliśmy oczywiście "Sofię" z rekordową liczbą 588 milionów odsłon na Youtube.

Muzyczne widowisko poprowadził prezenter Polsatu Maciej Rock oraz Jacek Tomkowicz z Radia RMF FM, a o doskonałą zabawę okraszoną dużą dawką dobrego humoru zadbał Igor Kwiatkowski w duecie z Patrycją Kazadi.

Wieczór na antenie Polsatu obejrzało ponad 1 500 000 widzów.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz