Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   "Po prostu Polska" - cykl przedwyborczych debat
7 września 2019, 12:02 , aktualizacja 12:02
RMF FM, "Dziennik Gazeta Prawna" oraz Interia.pl zapraszają na serię debat wyborczych "Po prostu Polska" z udziałem polityków z największych ugrupowań. Pierwsza z nich już 9 września, w poniedziałek. Gospodarzem cyklu będzie Marcin Zaborski.

Cykl debat wyborczych do usłyszenia w każdy poniedziałek (9, 16, 23, 30 września oraz 7 października). Transmisja tuż po godzinie 18.00 na antenie RMF FM, a także na stronach głównych RMF24, Interii oraz dziennika.pl. Marcin Zaborski będzie rozmawiał z przedstawicielami największych ugrupowań startujących do Sejmu.

Każda z debat składać się będzie z czterech części. Pierwsza, kilkunastominutowa dyskusja na antenie RMF FM, kolejne w internecie, do której dołączą kolejni prowadzący. Cały program transmitowany będzie na RMF24.pl, w Interii.pl, na portalu dziennik.pl oraz w mediach społecznościowych.

Każda z debat będzie mieć swój temat przewodni. Porozmawiamy m.in. o edukacji, ekologii, praworządności, gospodarce i sprawach światopoglądowych.

Dodatkowo - 11 października, czyli w piątek, na dwa dni przed wyborami parlamentarnymi, odbędzie się wielki finał cyklu, czyli Debata Liderów. Szefowie czołowych ugrupowań będą przed milionami słuchaczy opowiadali, jak według nich powinna wyglądać Polska.

Więcej szczegółów oraz specjalny formularz do zadawania pytań politykom znajdziecie na www.rmf24.pl

"Po prostu Polska" będzie największym regularnym pasmem debat w paśmie popołudniowym. To unikalny projekt radiowo-multimedialny, prezentowany nie tylko słuchaczom RMF FM, ale także internautom za pośrednictwem YouTube i mediów społecznościowych.


Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz