Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Propozycje programowe RMF FM na Dzień Niepodległości
5 listopada 2019, 22:00 , aktualizacja 8 listopada 2019, 07:18
11 listopada RMF FM świętuje Dzień Niepodległości zapraszając słuchaczy na krakowski Rynek, na kolejną edycję „Biało – czerwonego śpiewania”, popołudnie słuchacze spędzą na wesołej zabawie w quizie „Nie taka to melodia”, w którym m. in. Barbara Kurdej-Szatan odpowie na dość absurdalne pytania, a wieczorem szczera rozmowa bez tabu z Muńkiem Staszczykiem.

Dzień Niepodległości zakończy "Misja Specjalna", w której Przemysław Skowron i Darek Maciborek opowiedzą o tajemnicach zakulisowej gry politycznej o Niepodległą.

Szczegóły świątecznej ramówki RMF FM:

6.00 – 10.00 Poranek RMF FM
Paweł Jawor i Natalia Kawałek, w związku przyjęciem Polski do programu Visa Waiver, czyli zniesieniem wiz do Stanów Zjednoczonych, na program GOOOD MORNIG AMERICA!
Będzie to zakręcony poradnik dla Polaków – jak się odnaleźć w tym pięknym kraju – gwiazdy, dziennikarze i reporterzy dzielą się ze słuchaczami swoimi zabawnymi doświadczeniami w oprawie prawdziwej amerykańskiej muzyki. W trakcie audycji będzie można wygrać bilet do USA

10.00 – 15.00 IV Ogólnopolskie Biało czerwone śpiewanie
Na program zaprasza Aleksandra Filipek, w którym usłyszymy o przygotowaniach do corocznej wydarzenia, a od godziny 13.00 relacje z Rynku Głównego w Krakowie, gdzie słuchacze będą śpiewać piosenki patriotyczne wraz z Natalią Zasępą, Roksaną Węgiel, Lambery, Marcinem Sójką, Varius Manx.

15.00 – 20.00 Nie taka to melodia!
Radiowy quiz muzyczny z gwiazdami! Jacek Tomkowicz oraz gwiazdy, m. in. Basia Kurdej Szatan w studiu RMF FM zmierzy się z zabawnymi i dość absurdalnymi pytaniami przebojowego quizu NIE TAKA TO MELODIA. Okazja do dobrej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o polskiej muzyce.

20.00 – 22.00 Muniek – spowiedź legendy rockandrolla RMF FM
Muniek Staszczyk i Darek Maciborek w poważnej rozmowie, bez tematów tabu.

22.00 – 02.00 Dobranocka
Misja specjalna – Niepodległość.

101 lat temu Kurier Warszawski z dnia 10 XI 1918 zanotował: "Dziś o godz. 7 m. 30. z rana pociągiem pospiesznym z Berlina przybył do Warszawy komendant Józef Piłsudski". To właśnie na tym dworcu zaczęła nowa Polska... Posłuchajcie "Misji specjalnej: Listopad 1918 - Historia prawdziwa". Fakty, spiski, intrygi czyli tajemnice zakulisowej gry politycznej o Niepodległą zdradzają Przemysław Skowron i Darek Maciborek.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz