Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Propozycje programowe RMF FM na Boże Narodzenie
19 grudnia 2019, 20:18
W tym roku w RMF FM słuchacze poznają 30 utworów, które stworzyły historię RMF FM, pobawią z Robbie Williamsem na wielkiej świątecznej imprezie i dowiedzą, dlaczego RMF można będzie już wkrótce obejrzeć w telewizji.

Tegoroczna ramówka RMF FM związana jest nie tylko ze świętami, ale i z 30. urodzinami rozgłośni.
Słuchacze dowiedzą się, które utwory stworzyły RMF FM, co dzieje się, kiedy Kałamaga zostaje sam w radiu i otrzymają wiele biletów na najgłośniejsze koncerty przyszłego roku.
W drugi dzień Świąt poznają więcej szczegółów o urodzinowym hicie RMF FM - sitcomie TVP1 RADIO!KAMERA!AKCJA!! z udziałem dziennikarzy Stacji w roli gwiazd i gwiazd w roli pracowników stacji. Wielka premiera już 13 stycznia w TVP1, tuż przed 30 urodzinami radia.

Wigilia w RMF FM to między innymi program "RMF FM i Przyjaciele", w którym Daniel Dyk przedstawi legendarnych słuchaczy, których historia przeplata się z historią RMF FM.
Po 4-godzinnym koncercie Najpiękniejszych kolęd (16-20) Krzysztof Urbaniak i świąteczni reporterzy wyruszą w Polskę na poszukiwania świątecznej magii i wigilijnych cudów zaobserwowanych przez słuchaczy (od 20).

Pierwszy dzień świąt w RMF FM to pełna muzyki impreza (10-15), podczas której Mateusz Opyrchał i Natalia Kawałek wyciągną świąteczne sekrety z Robbiego Williamsa i podarują słuchaczom bilety na fantastyczne koncerty.
Po 20 w studiu RMF FM zostanie tylko Mariusz Kałamaga, który w sequelu świątecznego przeboju udowodni, że radzi sobie nawet lepiej niż Kevin.

Drugi dzień świat w RMF FM to głównie kulisy RADIO!KAMERA!AKCJA!!, pierwszego, telewizyjnego sitcomu o Radiu RMF FM. A zmęczonych i zestresowanych powrotem do pracy słuchaczy doprowadzą do stanu używalności Jacek Tomkowicz w Ostatniej połowie Świąt (15-20).
Od 20 Marcin Jędrych zaprezentuje 30 piosenek, które stworzyły historię RMF FM.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz