Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   30 tysięcy bombonierek z okazji 30. urodzin Radia RMF
12 stycznia 2020, 11:07 , aktualizacja 11:16
Radio RMF FM zaprasza słuchaczy do wspólnego świętowania 30. rocznicy powstania Stacji w wyjątkowy sposób. W 6-ciu miastach Polski oraz za pośrednictwem internetu rozdanych zostanie 30 tysięcy jubileuszowych bombonierek.


13 stycznia, tj. w poniedziałek bombonierki będzie można otrzymać:
* od 8:00 w pociągach SKM w Trójmieście,
* od 11:00 w Warszawie na Dworcu Centralnym,
* od 14:00 w porcie lotniczym Kraków – Balice.

18 stycznia, w sobotę jubileuszowe bombonierki słuchacze otrzymają:
* na autostradzie MOPŁÓDŹ / Wiśniowa Zachód,
* od 12:00 na Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej,
* od 14:00 na Rynku w Katowicach.

Po słodycze można się będzie zgłaszać również za pośrednictwem portalu www.rmf.fmZapraszamy także do specjalnego, urodzinowego serwisu - 30latRMF, który zapewnia podróż od czasów, kiedy rodziła się pierwsza prywatna stacja radiowa w Polsce, przez niezliczone wywiady i wydarzenia, aż po najnowsze osiągnięcia.

Radio RMF FM świętuje swoje 30. urodziny już od zeszłego roku, poprzez wyjątkową kampanię reklamową i product placementy w ponad 13 najpopularniejszych serialach i programach telewizyjnych.

Przypominamy również o tym, że od 13 stycznia na antenie Telewizji Polskiej wielbiciele Stacji będą mieli szansę podglądać studia radiowe, poznać kulisy pracy reporterów, prezenterów w serialu "Radio, kamera, akcja!”. Słuchacze, zobaczą jak żyje radio, jak pracują ich ulubieni prowadzący, bo na ekranie obok aktorów pojawią się także gwiazdy RMF FM. Na ekranie zobaczymy: Eryka Kulmę (dziennikarz), Jana Kardasińskiego (operator), Adama Cywkę (szef), Katarzynę Ankudowicz (recepcjonistka), Magdalenę Stużyńską (sprzątaczka). Pojawią się dziennikarze RMF FM: Robert Mazurek, Darek Maciborek, Przemek Skowron, Jacek Tomkowicz, Natalia Kawałek, Paweł Jawor, Ola Filipek, Tomasz Olbratowski, Daniel Dyk i Krzysztof Urbaniak.

Szczęśliwa Loteria – edycja urodzinowa! Będzie to zabawa niezwykła: wydarzą się rzeczy, jakich jeszcze nie było. Przed Wami sejfy wypełnione po brzegi pieniędzmi oraz prezentami od RMF FM z okazji okrągłych urodzin. Nagrodą główną od poniedziałku będzie MILION złotych.
By wejść do gry, należy wysłać SMS o treści RMF pod numer 7252.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz