Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Domowa Wielkanoc w RMF FM
8 kwietnia 2020, 10:14 , aktualizacja 10:15
W 2020 roku to będzie bardzo wyjątkowa Wielkanoc. Z tej okazji Radio RMF FM przygotowało ramówkę na Święta spędzane w domu. Wciąż obowiązuje zasada #zostańwdomu , także w tym świątecznym czasie.

W Wielki Piątek, dzień wyciszenia. Wieczorem, od godziny 19.00 "Przeboje, które poruszyły wasze serca". Dziennikarze RMF FM opowiedzą o ważnych utworach, które towarzyszyły im i Słuchaczom w trudnych chwilach, takich jak np. „Moja i Twoja Nadzieja” podczas powodzi 1997.
We wspomnieniach powrócą ważne wydarzenia ostatnich lat i związana z nimi muzyka, aby przekazać Słuchaczom jedno: razem przetrwaliśmy wiele i ten trudny czas tez przetrwamy.

W Wielką Sobotę Radio chce dodać otuchy Słuchaczom pod hasłem: "I tak będziemy razem". Na antenie RMF FM połączą się rodziny, przyjaciele i zakochani, żeby mimo wszystko być razem, przesłać sobie życzenia i usłyszeć swoje głosy.

W Niedzielę Wielkanocną w ramówce pojawią się "Koncerty z dużego pokoju... gwiazd", a wystąpią: One Republic, Marcin Maciejczak, Viki Gabor, Sanah i inni.

W Lany Poniedziałek Radio będzie wspierać Słuchaczy humorem. Antenę przejmą komicy, wyjątkowo potrzebni w tych trudnych chwilach, tacy jak Mariusz Kałamaga, Robert Górski i Marcin Daniec.
Na koniec dnia, o 23:00, nastąpi wielki powrót Misji Specjalnej: "Misja Specjalna – Wyspa Węży", czyli prywatne więzienie generała Sikorskiego.
Kolejne odcinki tego historycznego programu będą emitowane w kolejne niedziele po 23.00.

Również podczas świątecznych dni Fakty RMF FM na antenie pojawiać się będą co godzinę oraz o: 7:30, 8:30, 9:30, 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30.To będą święta inne niż wszystkie, spędźmy je w domu, z Radiem RMF FM.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz